Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy egy nő bőgve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy egy nő bőgve lerúgdosna magáról egy nem szép de rendes pasit? A többségük így működik?

Figyelt kérdés
Beszélgettem egy nővel, bizalmába férkőztem és hajmeresztő dolgokat írogatott. Azt mondta hogy neki alap, hogy csak jóképű pasikkal jönne össze. Még annak ellenére is, hogy többször is megégette magát, játszottak, bunkóztak vele. Egyszer jobb belátásra tért és megfogadta a tanácsot, hogy nézzen körül a barátzónájában, és összejött egy normális pasival, aki egyből kapcsolatra akarta őt, sose verte át és mindent megtett volna érte. De ő olyan szinten undorodott, hogy egy idő után a szex nemcsak unalmas volt hanem a sírást folytotta vissza és olyan gondolatai voltak, hogy erőszakkal lerúgdalná magáról legszívesebben, szinte fantáziált arról, hogy vesén találja. Aztán pedig szakított a pasival azért, mert szerinte "erőszakos" volt, és bántalmazásnak írta le azt, hogy a pasi hangott adott annak, hogy nagyon rosszul esik az, hogy másnak odavetette magát egy buli után élvezetből, míg vele nem képes élvezni, pedig sokkal jobban kiérdemelte.

2023. okt. 11. 22:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
What the hell ez a kérdés?😱😅
2023. okt. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom a részletekről kicsit piszmogsz és akad ott még ez-az. Egy kis erőszakoskodás, zsarolás a pasi részéről, vagy hasonló. :)
2023. okt. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem abnormális amit a nő és a férfi is művelt egyaránt. Ha egyszer a nőnek nem tetszik minek feküdt le vele. Ha meg a férfi érezte, tapasztalta, hogy a nőnek nem jó minek dugta meg. Nem lehet kedvességgel vonzalmat erőltetni, se szexxel. Mindkettő hibás a történetben.
2023. okt. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%

😆

Szóval....minden jó pasi egy bunkó kihaszálós fsz. A csúnyább pasik mind normális, aranyos és rendes pasik.?🤔

Nem hiába van valaki csak barátzónába és nem jó e megalkuvás.

Nem tudnék olyannal egyszer se szexelni, aki igazából bese jön.

Meg ez egy nő! A legtöbben nem jöttek volna össze "barátzónással".

2023. okt. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%

"Beszélgettem egy nővel, bizalmába férkőztem"

Ennek gcire creepy hangzása van:D

2023. okt. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
Szegény nő, nem kellett volna hallgatnia a sok "de én is szeretnék szexelni" szintű hisztizésre.
2023. okt. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
te valami pszichopata vagy, hallod
2023. okt. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
96%
Normális. Titeket viszont el kéne vinni egy lakatlan szigetre és otthagyni. Amilyen életképtelen vagytok, 1 héten belül felfordulnátok. Ti se szenvednétek tovább, meg mi se. Win-win.
2023. okt. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
3%

Itt mindenki hülye ahogy a többi válaszoló írta. Te is mert egy ilyen beteg elméjű nővel kínzod magad. A nő is mert önzőségből magányában átvert egy férfit csak hogy ne legyen egyedül. Egyedül az átvert férfit sajnálom mert valószínűleg ő ebből az egész szánalmas parádéból semmit nem tudott.

Én ezért vagyok mindig gyanakvó, én inkább tesztelem a nőket mégha szerelemes is vagyok, hogy lássan tényleg engem akar 100%-ig vagy csak búfelejtőnek, szamárnak vagyok jó.

2023. okt. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
89%
9: És sikerült már találni ilyet?
2023. okt. 12. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!