Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés

Úgy érzem ő az egyetlen akit szerelmemnek tudtam nevezni, pedig volt már sok barátnőm, egyszerűen sokkal erősebb érzelmi kötelék volt közöttünk.

Csak egy random hülyeségen vesztünk össze, ami nekem nem jelentett sokat, neki viszont ez rengeteget jelentett.

Utolsó mondata az volt, hogy "Okes ez a pillanat ahol azt mondom hogy ennyi volt", utána letiltott. Azt hittem, hogy csak kicsit ideges, két nappal később ráírtam instán, hátha már jobban van, de ott is letiltott, arra hivatkozva, hogy két napig nem is érdeklődtem felőle. Azt mondta, hogy nem akar velem többet beszélni.

Persze még írhatnék Snapchaten meg a telószámán felhívhatnám, de tudom hogy ott is letiltana, úgyhogy valahogy bele kell törődnöm. Azt hittem többet jelentek neki és ő is ezt hangoztatta, láttam rajta hogy nagyon boldog amikor együtt van velem, csak akkor volt morcos, ha nem találkoztunk, ha élőben találkoztunk, minden boldog volt. Rengeteg dolgot átéltem vele és mégcsak nem is személyesen búcsúzott el, itt maradt nálam egy pulcsija meg egy pólója, de már nem fogom sokáig érezni az illatát rajtuk, mert idővel el fog tűnni.

:((

Tudom hogy a mentális állapota nem volt stabil, lehet köze lehet annak hogy letiltott, mert letette a gyógyszereit és azt mondta érzi hogy kezd megváltozni. Pár napja még azt mondta szeret, most pedig beszélni se akar tőle. Csak egy utolsó ölelést szeretnék legalább, de nincsen senki aki megöleljen

:((

A legrosszabb, hogy pár hete kezdtem el tanulni, hogy komolyabb álláshoz juthassak és elhelyezkedhessek backendesként. Nagyon jól haladtam, mindig egyre komolyabb projekteket készítve, most viszont teljesen megszűnt minden motivációm és nem tudom mikor leszek képes újra gondolkodni. Egyszerűen leülök a gép elé és csak nézek ki a fejemből. Pár barátom van, velük se szoktam találkozni és nem is nagyon érnek rá, mert tanulnak folyton egyetemen. Mit csináljak? Próbáltam futni, különböző sportokat, legfoglalom magam barkácsolással, hidegzuhanyt vettem, most éppen sörözgetek, de egyik sem segít amikor éppen befejezem, ugyanúgy visszajön minden problémám.

Esetleg keressék fel pszichiátert?



2023. okt. 13. 19:52
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja és 21/F
2023. okt. 13. 19:53
 2/20 anonim ***** válasza:
91%
Minden bizonnyal borderline a csaj, ott pedig ha jön egy epizód/hasítás akkor annyi, ha te voltál neki maga az Isten, most te vagy a szemében a kbaszott Antikrisztus.
2023. okt. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Pszichológus is elég... és nincs akkor semmi, ha pár hétig nem programozol, majd bepótlod. Amúgy tanuld meg, ha egy nő, férfi, bárki szereti a másikat és nem csak hisztériázik, nem fog letiltogatni innen onnan, mert annyira szeret.... El fogod felejteni.

21 évesen nincs abban semmi, hogy eddig csak őt nevezted szerelmednek.

2023. okt. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Ez nekem új, pszichiáterhez járt, meg előtte pszichológushoz. Több betegséget is mondott, de hogy borderlineos lenne azt nem. Csak megállapították volna a szakemberek nem?
2023. okt. 13. 19:57
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja persze, nyilván egy random kommentelőnek kell ezt diagnosztizálnia. Kérdező, szerintem ebbe ne itt menj bele.
2023. okt. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Foglald le magad és ha jobb sírj, adj magadnak időt, mentális beteggel kár tenni magad, mert lehúz.
2023. okt. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Alapból nehezen ismerkedem, volt előtte kb 4-5 lány akit a barátnőmnek neveztem, de egyikkel sem volt olyan a kapcsolatom mint vele és mindig haragudtak is rám, hogy nem neveztem őket szerelmemnek már az első hónapban, nem akartam csak úgy mondani akárkinek, vele teljesen más volt, persze neki se rögtön mondtam, de végre kimondhattam őszintén valakinek, hogy szeretem és tényleg úgy volt. Pont pár napja írt egy elég hosszú üzenetet, hogy mennyire hálás nekem, hogy még mindig mellette vagyok, ennyi nézeteltérés és nehézség után is. És hogy szerinte ez jelent valamit és mondhatni elválaszthatatlanok vagyunk.
2023. okt. 13. 20:05
 8/20 A kérdező kommentje:
Igazából annak is örülnék ha barátok maradhatnánk és néha megölelhetném, mert nagyon hiányzik :((
2023. okt. 13. 20:07
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Keress masikat
2023. okt. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Most jött szembe egyik ismerősöm instaján, ahol az én pulcsimban van, ha nem kellek neki miért hordja a pulcsim?
2023. okt. 13. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!