Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lehet ez, ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez, ennyire fontos a magasság?

Figyelt kérdés

Két profillal regisztráltam egy társkereső oldalra, pár hónap különbséggel, fotó nélkül. Mindkét profil egyforma, mindkettőn magamat adtam, mindenféle színészkedés nélkül.

Az egyiken népszerű lettem, sokan akartak találkozni velem már pár levélváltas után is. Tehát egyértelmű siker.

Míg a másikon alig írtak vissza, üres beszélgetések voltak, és az érdeklődés teljes hiányát tapasztaltam.


Az egyedüli különbség a testi adottságaimat illetően voltak.

Az egyiken 192cm adtam meg, a másikon 167cm-t.


Tényleg ennyire fontos ez, ennyire irritáló ha valaki nem égimeszelő?


23f


2023. okt. 14. 14:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Igen 😂
2023. okt. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Ez az egyik téma, amiről nem tudtok leszakadni, a másik meg a pöcsötök hossza.

Azért fontos a magasság, mert ez tetszik. Engedtessék már meg, hogy legyen ízlésem, és ne kelljen megmagyarázni. Ahogy nektek mondjuk a nagy mell tetszik, vagy épp a kicsi, a nagy popsi, vagy a kicsi stb, a kék szem, vagy a barna stb stb stb

Amit leírtál, az meg egy szép fantasy történet.

2023. okt. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Azért a 167cm meg az égimeszelő között elég széles a skála
2023. okt. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
7%
most ha itt pár nő azt írja neked, hogy nem fontos, azt tényleg el fogod hinni?
2023. okt. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%

Csináld meg ugyanezt nővel is!

Egy átlagos alkatú nő képécel, egyszer 160 cm legyen egyszer meg 180.

De ugyanazzal a képpel kiírhatod, hogy 160 cm vagy és 50 kg, aztán 160 cm és 62 kg. Azon is meg fogsz lepődni.

2023. okt. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem se az alacsony se az égimeszelő nem kéne. Átlag magasság jobban imponáló.
2023. okt. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem irritáló, ha valaki nem égimeszelő, de a legtöbb nőnek tetszik, ha egy férfi magas és akinek ez nem is olyan fontos, ott is a többség legalább azt szeretné, ha ne lenne nála alacsonyabb a párja. Ehhez nem kell nagyon magasnak lenni, de a 167 cm alacsonynak számít férfiaknál és emiatt sok nőnél ki fogsz esni. Én is magasabb vagyok, szóval nálam is kiesett volna az a profil, de ez nem jelenti, hogy bármi bajom van velük, csak párnak olyat keresek, aki magasabb nálam. Amúgy van több férfi ismerősöm is, aki 170 cm alatti és többségének van párja, úgyhogy ez sem lehetetlen, csak nehezebb, mert kevesebb nőnél lesz esélyed. Szóval ne add fel, próbáld meg elfogadni, hogy ez a helyzet és a kamu profilok gyártása helyett inkább arra koncentrálj, hogy olyan nőt keress, akinek teljesen oké a magasságod. Ne hagyd, hogy elvegye az önbizalmadat, te ettől nem vagy se kevesebb, se rosszabb, csak nem fogsz mindenkinek bejönni.
2023. okt. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
34%
Ha ez megnyugtat vannak olyan ronda férfiak akiken az se segít hogy magasak.
2023. okt. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
5. Ez kamu. Mármint amit sugallni akarsz. A magas és az alacsony nő is érzetre végtelen sok üzenetet fog kapni és végtelen sok férfi közül válogathat majd. Ugyanez igaz, ha egy 50 és 60 kilós nőt is összehasonlítunk. Ne játsszuk már azt, hogy ezek ugyanúgy befolyásolják egy nő életét, mint egy férfiét a magassága.
2023. okt. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

1 nincs képed se.

2 meg nagy előny és vonzó a legtöbb nő számára hogy magas a pasi.

2023. okt. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!