Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az minek tudható be, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az minek tudható be, ha egy lány a tavolbol fapofaval bámul, úgy hogy tudja hogy tetszik nekem, és amikor beszélgetésbe keveredtem vele, akkor meg kozombosséget mutatott?

Figyelt kérdés

Már egy éve tetszik egy lany a munkahelyrol, jó ideje csak távolból néztem, aztán ravettem a bátorságot hogy szóba elegyedjek vele. Azonban teljesen kozonyosen egy ket szavas válaszokkal felelt a kérdéseimre, és nem kérdezett vissza.

Valószínűleg unszimpatikus vagyok neki, de akkor miért van az, hogy ha megerkezik és várja a muszakatadast, a távolból nez engem fapofaval úgy, hogy én a kollégáimmal beszélgetek?

Nagyon idegesítő,és zavar...



2023. okt. 15. 08:44
1 2 3
 11/26 NTBS ***** válasza:
Nem érdekli a lényed.
2023. nov. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
11es: Én is így érzem , meg a "beszélgetésből" is ezt szurom le. De akkor miért csinálja továbbra is a távolból történő bámulást? Mosoly nélkül,full komor arccal.
2023. nov. 4. 18:07
 13/26 anonim ***** válasza:
Ezt a bámulást nem lehet hogy képzeled? Mármint persze rád néz de csak futólag ahogy minden ember csak nézeget ide oda. És egy zárt helyen persze, hogy többször ránézel ugyanarra a dologra vagy személyre. Egy szerelmes férfi sok mindent túl képes gondolni ami nem az aminek ő értelmezni véli.
2023. nov. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Ahányszor arra felé nézek mert eppen ugy ul a kollegam akivel szemkontaktust tartva probalok beszelni,mindig látom hogy felém nez,és így osszeakad a tekintetünk. Én meg azonnal más felé nézek,mert idegesit.
2023. nov. 4. 18:40
 15/26 anonim ***** válasza:

Esetleg próbálj még beszélgetni vele, vagy alakítsd úgy, hogy együtt induljatok haza, így tudnál vele munkán kívül váltani pár szót. Plusz tedd magad érdekessé.

Nem feltétlenül jelenti, hogy nem akar semmit. Én is full közömbösséget mutatok egy pasi felé, pedig tetszik, csak mindig zavarba jövök, ami kínos - és ezt a zavarba esést úgy tudom elrejteni, ha közömbös vagyok. Persze a te nőd ettől még simán lehet, hogy tényleg nem akar semmit, csak próbáltam érzékeltetni, hogy finoman valamit még próbálkozhatnál, hátha.

2023. nov. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Mondd meg a kollégádnak, hogy tegyen az asztalára egy kis paravánt, amivel ki tudod takarni a csajt a látóteredből. Vagy ints oda a lánynak, hogy "Mi van?". Amúgy az nem lehet, hogy flúgos a csaj? Esetleg azt is irigyelheti, hogy te milyen jól elvagy a többiekkel, ő meg nem.
2023. nov. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Hadd nézzen, ugorjon ki a szeme! Miért idegesít?
2023. nov. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
17es: azert mert elutasitott. Ha esetleg azért nez mert tetszek neki, akkor miért viselkedett velem elutasitoan/miért nem jön oda hozzám?
2023. nov. 15. 10:28
 19/26 anonim ***** válasza:
17, szerintem úgy érti, hogy mivel úgy tűnik, hogy a nő nem akar semmit tőle, idegesíti, hogy de akkor meg minek nézi.
2023. nov. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

17 vagyok.


De miért idegesítő? Nekem ez magas. Azért van a szeme, hogy nézzen bárkit, akár téged is. Elutasított, és? Majd más ad lehetőséget csak nézd levegőnek. Ha úgy teszel akkor oda jutsz, hogy tényleg annak fogod tartani különösen ha ismerkedsz másokkal ő helyette.

2023. nov. 15. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!