Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az minek tudható be, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az minek tudható be, ha egy lány a tavolbol fapofaval bámul, úgy hogy tudja hogy tetszik nekem, és amikor beszélgetésbe keveredtem vele, akkor meg kozombosséget mutatott?

Figyelt kérdés

Már egy éve tetszik egy lany a munkahelyrol, jó ideje csak távolból néztem, aztán ravettem a bátorságot hogy szóba elegyedjek vele. Azonban teljesen kozonyosen egy ket szavas válaszokkal felelt a kérdéseimre, és nem kérdezett vissza.

Valószínűleg unszimpatikus vagyok neki, de akkor miért van az, hogy ha megerkezik és várja a muszakatadast, a távolból nez engem fapofaval úgy, hogy én a kollégáimmal beszélgetek?

Nagyon idegesítő,és zavar...



2023. okt. 15. 08:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
52%

Mert ha nem érdekel egy focimeccs, akkor nem nézem.

Ha nézem, akkor érdekel valamilyen szinten.

2023. nov. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Zavarban van, ha messzirol valoban nez, akkor tetszel, de nem tud jeleket adni. Neked kell kezdemenyezni, de ugy, hogy felkeszulsz arra is, hogy benezted, nem akar semmit.

Embereknek alapvetoen nem esik nehezukre beszelni, viselkedni. Hacsak nem fura lany amugy is, lehet zavarban leves tetszes miatt.

dec. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
63%
Utal teged.
febr. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Lazítsatok már, fiatalok!

Az én időmben nem kerülgettük egymást “fapofával”, hanem úgy intéztük, hogy egymás mellé kerüljünk: Szia! Sokszor látlak erre felé. Róbert vagyok a yx osztályról. Új vagy, vagy csak elkerültem egy ilyen csinos lányt?

Nem tolakodóan, kedvesen, haverkodva, mint bárki mással, mindenféle témáról.


Ugyanis sokszor a közömbösség álarca mögött erős gátlást rejteget a másik.


Lazíts, és bátran vágj bele!

Ha elutasító, akkor szitén elegánsan, sármosan: “Bocsánat, nem akartam tolakodni, csak megismerni egy kedvesnek tűnő kolléganőt”.

És változatlanul mosolyogva: Szia!


Ezzel végképp magadra vonod a figyelmét, megtanítod esetleg nyitni.


Túlmisztifikáljátok egymást, ezert nem tudtok kapcsolatot teremteni.


Raadásul nem támadunk, nem kérünk számon, hanem BARÁTKOZUNK.

Aztán vagy van hozadéka, vagy nincs.


Lehet, hogy csalódnál, mert azért nem mosolyog, mert hiányzik több foga, vagy kiderül, hogy bunkó.


A sárm, a barátságos attitűd neked önbizalmat, tartást ad.

márc. 20. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Voltam ugyanilyen helyzetben, szimplán azért néz mert tudja hogy esetleg kibeszéled és mint visszatartó erő, szemmel fenyít.
ápr. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy ilyen esetben te vagy az aki ráhelyezed a fókuszt és így minden pillantást, lépést, mozdulatot, szemhéjrebbenést jelnek veszel.


Ha most ezt a fókuszt amit ráhelyeztél elhelyeznéd a konyhás Jucira, ugyanúgy észrevennéd, hogy a Juci rád néz, összeakad a tekintetetek, hogy fapofával néz, másnap meg mosolyogott rám, stb.


Nap mint nap 10-100 ember néz rád, csak tudat alatt észre sem veszed mivel nem releváns személyek számodra. Nyilván aki viszont releváns és érzelmeket vált ki belőled, arra fókuszálsz és így minden mozdulatát "szkenneled", pedig pont ugyanúgy viselkedik/néz mint bármelyik kollégád, csak ő rajtuk nincs tudatosan a fókuszod.


Legyen bármilyen félénk valaki, ha valakinek tetszel, az ha nem is ugrik a nyakadba, azért nem szalaszt el veled egy beszélgetést, de mindenesetre kíváncsi rád.


Nem néz "jobban" mint más, te vagy az aki rá vagy pörögve.

ápr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!