Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek van értelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme folytatni?

Figyelt kérdés
35 éves férfi vagyok munkahelyen megismerkedtem egy kolléganővel 29 éves csak a probléma az hogy a szàrmazàsa apukàja magyar az anyukàja pedig roma származású. Művelt nő nem volt férjnél még gyereke nincs de valahogy bennem van egy rossz érzés hogy nem magyar származású. És sajnos volt a csalàdban rossz tapasztalat a roma származású nőkkel. Mert hiàba volt szép vagy művelt a vér nem válik vízzé és sajnos ez a rokonomnak is tönkre tette az életét. Azóta meg én sem tudok bízni mert teljesen más kúltúra. Akiket ismertem eddig hiàba öltöztek elegànsan vagy dolgoztak becsületesen a munkahelyen kívül mindegyikből előjött az igazi stílus. Pont ezért félek most nehogy én is rosszul döntsek
2023. okt. 15. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
"A vér nem válik vízzé". Rossz a megítélésed. Nem romák meg magyarok vannak, hanem emberek. Vannak emberek akiknek megadatott hogy normális nevetetésben részesültek, meg vannak olyanok akik el lettek gettósítva, ezért nem. Igen, a rendszerszintű rasszizmus miatt több ilyen roma ember van, de nem azért mert roma, hanem mert a rendszer évszázadok óta ebbe a helyzetbe helyezi a családját. Ha egy fehér embert raksz a helyére, előbb utóbb az ő családja is ilyen lenne. Ne bőrszín alapján ítélj. Mind ugyanannak a fajnak a tagjai vagyunk.
2023. okt. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%

Rosszul döntesz, ha foglalkozol vele. Engedd el.


Üdv, egy cigány férfi.

2023. okt. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Jajj! Még ne próbáld folytatni!
2023. okt. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
A vesztedbe futsz kérdező! Hiszen jól tudod...
2023. okt. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Ne légy vele, ha más romák után ítéled meg, nincs értelme.
2023. okt. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%
Az ilyen előítéletek mélyítik tovább a romák és magyarok közti szakadékot, pedig sokkal több dologban hasonlítunk mint nem.
2023. okt. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem egy csomó "magyar" van, akinek vannak roma felmenői.
2023. okt. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

Én nem vagyok rasszista, persze tudom, hogy nagyon sok a proli köztük, meg a bűncselekményre képes egyén, de ha valaki abban nő fel, hogy az a helyes, akkor elhiszi szó nélkül. Ha meg kattant (mert hát dugnak rokon nem rokonnal is) nem is csoda.

Viszont léteznek normális roma emberek is, akik nem a telepen nőttek fel, hanem magyarok között, akár több felmenőik is és azok biztosan nem proli életet élnek. Nekem van is roma barátnőm és roma kollégám is és egyikre se mondhatok rosszat.

Ráadásul legyünk igazságosak magyarok között is akadnak prolik ugyanúgy, incesztre, erőszakra, lopásra, gyilkosságra szintén és nem mindig telepen a c-k között élnek. Egyetértek az egyessel, ha én is ott nőttem volna fel és mindenki le se tojna, nem lenne se munkám (mert hát c-t nem vesznek fel sok helyen, panaszkodott már a barátnőm is róla), megfelelő környezetem, akkor én is ugyanolyan suttyó lennék. Természetesen az állam mindent rájuk fog, hogy nekik adják a pénzt, mert hát muszáj miközben ők lopnak el sokkal több pénzt. És a magyarok meg el is hiszik, hogy ők tehetnek róla. Meg maguktól jobbat nem látnak jó páran. Rasszista nép szó se róla. Olyannyira hogy az ukránokat, arabokat se bírják, esetleg nagyvárosban, bár ott se bőven. Nem olyan rég olvastam cikket és az EU statisztikai adatok szerint a magyarok az egyik legrasszistább nemzet Európában. Azért ez nem semmi, szomorú nagyon.

2023. okt. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
23%
#8-as. Egyébként egyetértek azzal amit mondasz, de ezt a prolizást légyszi hagyjuk már el, ez egy rossz szokás. A proli a proletár rövidítése, és egyszerűen a munkásosztály tagjait jelöli. A magyarok többsége "proli", és ennek semmi köze a viselkedéshez.
2023. okt. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!