Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miként reagálnál erre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miként reagálnál erre?

Figyelt kérdés

Anyukád temetésén megjelenne az egyik exed, akivel te szakítottál annak idején, mert nem tudtad, és nem merted felvállalni, hogy 17 évvel fiatalabb.

Majd másnap a postaládádban találnál egymillió forintot, "A kiadásokra." felírattal, és bár nincs más írva semmi, de tudnád, hogy ő volt.



2023. okt. 19. 16:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Nincs rá szükség! Neked tényleg ilyen nehéz felfogásod van? Ne dobjon alamizsnát mert nincs rá szükség. Jól megtalálta a szót a 8-as. Alamizsna. Húzzon a jó édes anyjába az ilyen szemét, aki egy ilyen nehéz élethelyzetben próbál MEGALÁZNI az adományával.

Nagyon nehéz a felfogásod, te...

2023. okt. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

10.

Pár napja egy külföldi, fiatal pár próbált kinyitni egy olyan "söröskupakos" üdítőt. A srác tekergette, próbálta kézzel, ruhába fogni, meg már a márványasztal szélét nézte, hogy leütheti-e.

Nem szóltam, csak elővettem a bicskám, kinyitottam a sörnyitós csavarhúzós részt, és odanyújtottam. A srác meglepődött, és elvette, a lány mosolygott. Visszakaptam, és elmentem. Ennyi. Segítség. Nem kell adok-kapok dolgot csinálni belőle, mint amikor lagziba mentek, és anyád mondja, hogy jajj, a Katiék adtak 300-at nektek, nekünk is annyit kell.

2023. okt. 19. 17:47
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy üveg kibontása és egymillió forint adása között elég határozott különbség van. Ha odaadtad volna neki a bicskád, az is alamizsna lett volna.
2023. okt. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

#12 bocs de te tényleg valami elmeháborodott vagy. Mi köze egy üveg kinyitásának ahhoz hogy valaki kéretlen és szükségtelen pénzzel ALÁZ meg?

Nagyon beteg agyad van, bocs... Mi a következő? Ja ha nem kell a pénz, hú de büszkék vagytok, akkor majd legközelebb jól otthagyok segítség nélkül egy ájult embert az utcán?

Remélem tényleg csak kamuzol amikor más kérdéseidben állatorvosnak adod ki magad, mert siralmas a lelkivilágod.

2023. okt. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

13. Miért, ez nem lenne megalázó:


- Tudok segíteni valamiben?

- Szóval...izé...tudod a temetkezőst ki kell majd fizetni...és szóval csak jövőhéten lesz fizu...


Na, ez nem lenne kínos neked? Főleg, ha akitől kérsz, közölné, hogy nem tud adni, vagy ami rosszabb, lenyomna valami kamut, a beteg macskájáról, meg a fürdőszoba csempékről, vagy a tököm tudja miről.


Ráadásul itt nem idegenről van szó.



(Nem akarok vulgáris lenni, de akinek már nyalogattad a heréit...mármint szó szerint, és aki fogta már a csiklódat, az előtt miért szégyenkeznél, hogy elfogadod a pénzét, amivel segíteni akar?)

2023. okt. 19. 17:58
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez szánalmas. Visszapostáznám neki... eleve idióta az ilyen, aki azt hiszi, kell a pénze.
2023. okt. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

#15 nem okozna problémát egy temetés kifizetése. És ha mégis az lenne, előbb kérnék családtagtól, aki tudom hogy tudna segíteni, de valószínűbb hogy maguktól felajánlanák, ha tudnák hogy nem vagyok jó anyagi helyzetben.

Viszont mi a jó életnek teszel fel kérdést, ha nem fogadod el, hogy más véleményen vannak emberek? Ezért kár volt. Mondom, fogadd el nyugodtan a pénzt, sőt kérdezd meg, nem lehetne-e dupla annyi, de más had döntsön már úgy, hogy nem.

2023. okt. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
#15 még mindig: NEM KÉRTE, cseszd már meg te értetlen. Az ex meg egyébként is az utolsó lenne akitől segítséget kérne bárki, kivéve ha közös gyerek van.
2023. okt. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én is ugy voltam vele h nem engedhetem meg magamnak, hogy sajat penzbol temessem el apamat mivel en dolgoztam egyedul o olyan beteg volt h nem tudott(ekkor voltam 22eves) ezt sokan tudtak is a családjában. Adni akartak, de nem fogadtam el. Egyik részét kitudtam fizetni tulorakbol, a masikat meg torlesztettem… nekem nem kell segitseg senkitol ha nem kerem. Es ez Sztem megalázó ha nem kered es adnak….. Meg legyen mindenkiben annyi “becsület” hogy legalabb a szülőket a sajat pénzünkből mint a gyermekeik, temessuk el🙏🏼❤️
2023. okt. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
#17 ő nem egy nő akivel ez történt hanem a "rébuszos" retardált aki állandóan ilyen degenerált kérdéseket ír ki.
2023. okt. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!