Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy negyvenes férfin miből...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy negyvenes férfin miből látszik, hogy agglegény vagy sok éve kapcsolatban van?

Figyelt kérdés
2023. okt. 20. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván embere válogatja, de ez pont az az életkor, amikor kezdenek előjönni a furcsaságok, az ilyen arcok gyakran elhanyagolják az öltözködésüket vagy furcsa hajviseletük lesz.
2023. okt. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Én pont 40-es agglegény férfi vagyok, nekem pl. az tűnt fel, hogy a kapcsolatban lévők többnyire elhízottak, elhanyagolt külsejűek, az agglegények meg sportosak, ápoltak mindig.
2023. okt. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%
Az eletmodjan. Mivel onfejlesztesre is keptelenek, ezert az igenytelenseg is egyre hangsulyosabb.
2023. okt. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
2! Igen nagyon sok "lepukkant középkorú" egykor igazi menő arc volt, csak megházasodtak, gyerek lett, ülő munka, sok stressz stb. Úgy bepunnyadtak. Mert megtehették, hogy elhagyják magukat. Akinek nincs családja, az kénytelen jobban figyelni magára.
2023. okt. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Ez hulyeseg. 2 gyerek, masodik feleseg, ki vagyok pattintva. A focin ugy lesprinteltem a huszoneves sracot, hogy meg o is meglepodott, hogy ez mi volt.
2023. okt. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Szingli nőként pont azt figyeltem meg, hogy az ápolt, sportos negyvenesek foglaltak. A szingli negyvenesek meg pelukkantak és ápolatlanok.
2023. okt. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

6, mit gondolsz miért? 😂

Szerintem mert aki 40esen lepukkant azt pár éve dobta az asszony.

Aki meg sportos, 25-30 körül volt egyedül és volt ideje magára majd felszedett egy csajt :D

De igazából mindegy is miért, nőknél is van aki gyereket nevel és nem foglalkozik annyit magával mert kevés az ideje stb.

2023. okt. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Tehát akinek pl. mindig be van lőve a sérója az (nem biztos, de) nagyobb valószínűséggel... na melyik?

Lehetne az a mondat vége, hogy agglegény és épp azért ad magára, mert ideje is van meg be is akar nőzni?

Vagy nem agglegény (nős/régóta kapcsolatban van) és azért ad magára, mert a nője gondoskodik róla?

Ah, nyilván attól is függ, ha kapcsolatban van, akkor milyen az a kapcsolat.

2023. okt. 20. 20:11
 9/11 anonim ***** válasza:
78%
6! Akkor most javaslok egy sétát mondjuk egy áruházban! Ott aztán annyi lepukkant negyvenes másfél mázsás zsírtokás apukát fogsz látni gyerekkel, hogy kapkodni fogod a fejed!
2023. okt. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se lehetne ezt így elkülöníteni. Ha valami vakteszt keretében 10 férfit beterelnénk a terembe, nem lehetne megmondani hogy ki agglegény és ki él kapcsolatban. Mert főleg manapság, nagyon sokan elhagyják magukat. Családban lévőknél lehet az idő, energia és pénzhiány mert mondjuk a családja fenntartásába és a gyerekébe viszi, vagy szimplán már csak nem kell randiznai és leereszt. Agglegény oldalról meg ugyanúgy lehet ez az elhagyja magát, főleg ha mondjuk nem is randizik épp, vagy alapból se volt túl igényes és azért is maradt egyedül. De mindkét esetre vannak ellenpéldák is, jól kereső és igényes családos ahol megoldja a szükséges szabadidőt és pénzt hogy jó formába legyen, meg a fitt és randiképes agglegény aki időről időre nőket újít be magának. Szóval csak ebből eléggé bizonytalan lenne megmondani.
2023. okt. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!