Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt egy 1 éves kapcsolatom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt egy 1 éves kapcsolatom. Elváltam, összejöttem egy régi barátommal. (Én 44, ő 52 éves) tipikus agglegény szokásait mutatja. Szakított velem egy bagatell dolog miatt, pedig nagyon szerettük egymást. Nem bírta a kötöttséget?

Figyelt kérdés
A baj az, hogy 25 éve az anyjával él, elvált. Arra nem gondol, hogy a 78 éves anya egyszer csak eltávozik? Mi lehet ezeknek a férfiaknak a fejében?
2019. aug. 12. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Anyuci kicsi fia 52 évesen!? Az igen... és neked 44 évesen pont egy ilyen kellett válás után mi? :D

Felejtsd már el az ilyen nyomorult lúzereket!

Örülj hogy megszabadultál egy ilyentől!

2019. aug. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
2019. aug. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Nem szeretett nagyon, ha bagatell dolog miatt szakított.
2019. aug. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerinted miért élt 25 éve az anyjával? Mert nem való neki kapcsolat.
2019. aug. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%

Én azon gondolkodtam el, hogy mi lehet ilyen nőknek a fejében, akik ahelyett, hogy örülnének, hogy lezártak egy működésképtelen kapcsolatot, inkább az exüket kezdik el elemezgetni...

Lehet, hogy ő kapcsolatképtelen... de te is. Eleve a választásod is mutatja (negyvenesként már lehetne annyi tapasztalatod, hogy mamapicifiával nem jövünk össze, vagy ha mégis, akkor azt a helyén kezeljük és nem várunk el tőle holtomiglan-holtodiglan kapcsolatot!). És ha vége, akkor emelt fővel állunk tovább és keresünk olyat, aki képes normális kapcsolatot működtetni.

A saját életedet, gondolkodásodat kellene rendbe tenni.

2019. aug. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van! Persze, egyetértek mindenkivel, csak szerettem volna a mélyebb okot tudni, és megismerni ennek a típusnaka pszichéjét. Persze, hogy nem egészséges.
2019. aug. 12. 15:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk ilyen kérdés olvasásakor felmerül bennem az a kérdés, hogy mi van akkor ha 78 éves édesanyjának szüksége van a fiára és ő eszerint cselekszik. Nem biztos hogy egy 78 éves nő jó fizikális és szellemi állapotban van és ne lehet magára hagyni, mert nem képes ellátni saját magát?

Nálunk is ez van és ki is kezdte a kapcsoltunkat. A mostani párom nem érti miért kell annyit foglalkoznom az édesanyámmal, mert az ő anyja teljesen fitt és egészséges. Nem vagyunk egyformák, az én édesanyám rákos volt, többször műtötték, fizikálisan gyenge, ha elesik már nem biztos hogy önerőből fel tud állni. A munkámat is feladtam azért hogy segítsek neki, most itthon dolgozom(nem kell utaznom) és óránként rá tudok nézni, ha rosszul van, akkor egy szobában alszom vele. Párom szerint ez nem normális, tönkre teszi a kapcsoltunkat, elfogadtam a véleményét, de igazából nem érdekel mit mond. Nálam az édesanyám rangsorban feljebb van a barátnőmnél, ha a barátnőm a feleségem lenne akkor is így gondolkodnék. Ha lenne gyerekem, akkor ő lenne a rangsor legtetején és őt is arra nevelném hogy tisztelje a szüleit.

2019. nov. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!