Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A gyerektelen, agglegény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyerektelen, agglegény típusú férfiak hogy állnak egy kisgyerekes nőhöz? Gondolkodhatnak vele komolyabb kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2018. máj. 16. 09:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A gyerektelen férfi és az agglegény messze nem vehető egy kalap alá: előbbi simán gondolkodhat ilyen nővel komoly kapcsolatban, mert valószínűleg az igazira vár, a második viszont valószínűleg semmilyen nő mellett sem köteleződne el.
2018. máj. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű.

És a gyerekes nőnek is el kell gondolkodnia azon, hogy mennyire tudna beilleszkedni az életükbe egy ilyen férfi. Ő már nem csak magáért felelős.

Mindenesetre nem kell egyből leírni, de hosszú ismerkedés után érdemes csak komoly kapcsolatban gondolkodni. Addig nem is érdemes a gyereket bevonni az egészbe, amíg a két felnőtt azt se tudja, hogy mit akar egymástól.

2018. máj. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem gondolkodnék semmilyen kapcsolaton vele, mert nem véletlenül vagyok egyedülálló. Ugyanis eleve alkalmatlan vagyok egy párkapcsolatra, ebből kifolyólag gyereknevelésre meg pláne. Ettől függetlenül természetesen előfordulhat, hogy valaki komoly kapcsolatot szeretne egy kisgyerekes nővel. Hiszen alapvetően nem zárja ki semmi ennek a lehetőségét.
2018. máj. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Utolsó, Rólad mit lehet tudni, hány éves vagy, mivel foglalod el magad, hogy nincs szükséged párkapcsolatra és honnan tudod, hogy alkalmatlan vagy rá?
2018. máj. 16. 10:41
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem ugyanaz a kettő. De aki berendezkedett arra, hogy nem vállalt nagyon kapcsolatot, se gyereket, az nem fog egy gyerekes nővel komolyan foglalkozni. Saját sem kell neki, nemhogy másé...
2018. máj. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért 30 körül aki akar gyereket, az már könnyebben talál nőt is ilyen célra. Tehát akinek nincs, az jó eséllyel nem is akar.
2018. máj. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Maximum a most divatos, úgynevezett látogató párkapcsolatban tudnám elképzelni. (Nő vagyok, és ha egyedül lennék kisgyerekkel, úgy értem.) Összebatyuzással nem.
2018. máj. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Alig pár hete isnerkedtem meg egy ilyen férfival a társkeresőn. Mindkét gyermekemmel jól kijön, ezért pár napja kimondtuk, hogy mi 1 pár vagyunk. Ugyan nem bútorozunk ilyen hamar össze, de heti 3-4 délutánt együtt töltünk gyerekestől. Szereti a gyerekeket, de eü. okból nem lehet sajátja, ezért ő alapba csak gyerekes nőkkel ismerkedett 35 éves korától.
2018. máj. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%
Kisgyerekes nőt SOHA. Max, ha hoz magával háziszolgát aki a gyerek gusztustalan dolgait eltakarítja, mert én nem fogom.
2018. máj. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%
A kisgyerekes nőnek többnyire a gyereke az első és valójában sokszor nincs is túl sok ideje párkapcsolatra.
2018. máj. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!