Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párkapcsolatok nagy része...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párkapcsolatok nagy része erről szól?

Figyelt kérdés
Nem vagyok otthon a témában, ezért teszem fel a kérdést. A munkahelyemen elég sok 30-40 év körüli családos férfi dolgozik és nagyjából így lehet jellemezni a családi életüket: a férfi dolgozzon amennyit csak bír, legyen bejelentett munkahelye jó fizetéssel, mellette járjon "maszekolni" hétvégén is, plusz még otthon is csináljon meg mindenféle javítási, felújítási teendőt, amit csak a felesége kitalál. Ezzel szemben az asszony nem csinál semmit, szó szerint semmit, többnyire nem is dolgozik, vagy csak valami tingli-tangli protekciós helyen, nem is főz, nem végez házimunkát, esetleg a gyereket hurcolja iskolába, ezen kívül egész nap vásárolgat, elveri a férje havi fizetését egy hét alatt.
2023. okt. 22. 07:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy elég erős általánosítás... Szerintem ez nagyon nem így van. Főleg nem Magyarországon.
2023. okt. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs azért mindenhol így, de amit írsz persze előfordul és szomorú. Focistafelesegek, celebfelesegek, egyéb befolyásos emberek feleségei vannak így vagy elég ha egy férfi elég jól keres.
2023. okt. 22. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ezt csak a kollégáid adják elő, hogy téged ijesztgessenek. Vigyázz, nehogy valami nő összepuncizzon, mert onnantól kötelező eltartanod életed végéig! Foggal-körömnel őrizd a szüzességed! A nőket csak ez motiválja, csoportokba verődve cserkésznek be, hogy ki tudjanak szipolyozni, és a minimálbéredből tart fenn luxusautót, budai lakást, heti szinten utazik egy hónapra Balira!
2023. okt. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A kérdés az, hogy pl van egy millió párkapcsolat, akkor abból 7-8 száz ezer ilyen-e?

Mert akkor a válasz az, hogy a "párkapcsolatok" nullához nagyon közeli százaléka ilyen.

2023. okt. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon csak kevés pasinak van lehetősége kitartani egy olyan nőt, akit csak azért vett el, mert jobban szop meg jobb a teste az átlagtól.
2023. okt. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A kolegaid erosen tuloznak.

Tapasztalat h a pasik szeretnek mindenen versenyezni pl azon is h kinek szarabb otthon!

2023. okt. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

Nem erről a szól a párkapcsolatok nagy része.Sokkal inkább társadalmi megfelelésről,színjátszásról,hazugságokról,egymás háta mögötti félrelépkedésről, hitel -gyerek-lakás miatti kényszerű közös életről és mély boldogtalanságról, fásult közönyről és apátiáról.

Mind a két fél részéről,ugyanis rengetegen egymást éppen hogy ismerve ugranak bele - ezért aztán sok a válás...

2023. okt. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez szerintem csak a te fejedben él így. Valószínűleg te sem dolgozol, különben nem írnál ilyen hülyeséget. Ugyanott dolgoztok, ugyanannyit kerestek. A te jövedelmed elég lenne ilyen színvonalon eltartani 3-4 embert, hogy étterem meg shopping minden nap? Nem beszélve arról, hogy a miénk egy viszonylag sok fiatalt foglalkoztató multicég, így az átlagéletkor 52 év. Elvétve, mutatóban akad egy-két 30 éves férfi. A dolgozók több, mint fele nő. Vagy nálatok nő nem dolgozik? Csak férfiak? Az egy elég érdekes munkahely lehet, ahol 100% férfi alkalmazottak vannak, és a lakossági átlaghoz képest felülreprezentáltak a fiatalok.


Ezzel el is buktad a szavahihetőséged.

Írd ki inkább, hogy szerinted erről szól a házasság, mert otthon ezt láttad.

2023. okt. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én nem multinál dolgozok, hanem egy állami cégnél, ahol a fizetés közepes, viszont nincs olyan nagy hajtás, és sokan dolgoznak még mellette. Olyan szakmákkal mint villanyszerelő, lakatos, stb elég sokat keresnek maszek munkákkal. És pont hogy 40 év körüliek dolgoznak itt, én fiatalabb vagyok, nincs családom, csak tőlük hallottam ezeket a dolgokat. Ezen a telephelyen pedig nem dolgoznak nők.
2023. okt. 22. 08:38
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Persze az asszony nem csinal semmit de érdekes higy a pasik 2 percet nem tudnak a gyerekkel foglalkozni de egy nőnek meg 0-24 ben is kell. Aztan suli utan este 6-8 ig a házi is meg minden sz.r intezni a fogszabalyzot meg anyámkinja.


Hallottam olyat is ahol a pasi vopt otthon a kicsivel pàr napot es amikor ment a nő haza a melobol panikban adta át neki az 1 évest hogy vegye át mostmár azonnal!


Nem csinálnak semmit a nők de a pasik inkább lelépnek dolgozni is minthogy a kölyökkel legyenek 2 percet is.

Akkor mi is a nehezebb.

2023. okt. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!