Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a ferfi hiszti ?

Figyelt kérdés

Ha azonnal en nem tudok vissza irni neki ismerkedes idoszakaban ,mar jon ejjel az uzenet o nem akar felesleges koroket futni stb....Ra kerdezel h ez most igy hirtelen honnan jon nem valaszol csak masra....(amit kerdeztel),es bem is ir ....

Ezt valaki lenne nekem kedves elmagyarazni ?koszonom szepen elore is !!!


2023. okt. 22. 09:52
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
84%

Ez általában egy csalódások utáni védekező mechanizmus

Ha úgy érzi hogy egy újabb csalódás van láthatáron, egyből el akarja dobni a dolgot, mielőtt érzelmileg involválódna

2023. okt. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
70%
Menekülj, de minél előbb!!!
2023. okt. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen 1,hogy ki fejtetted !
2023. okt. 22. 09:58
 4/44 anonim ***** válasza:
25%

3.

Igen a 2. A szokásos oldalton elvárt hülyeséget irta!

2023. okt. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
81%
Gondolom előtte rendesen beszéltetek nagyobb szünetek nélkül majd hirtelen eltűntél hosszabb időre. Ezt a nők lekoptatásra használják, még ha te nem is annak szántad. Aki sokat tapasztalt ilyet nyilván egyből levágja, hogy ezt a nőt sem érdeklem.
2023. okt. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
40%
Tisztában van vele, hogy két oka lehet annak, hogy nem írsz vissza neki azonnal: vagy nem érdekel téged, vagy játszmázol vele. Mindkét esetben hanyagolni kell a nőt.
2023. okt. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
84%
Az nem hülyeség, aki már az ismerkedés szakaszában így viselkedik, hogy számon kéri a másikat az bizony ijesztő és idegesítő. Franc se akar sem férfiént és gondolom nőként se egy ilyen emberrel párkapcsolatot. Lehet itt nyomatni az incel hisztiket, de ez bizony így van. Nekem se kellene olyan nővel párkapcsolat aki kiakad már az ismerkedésnél, mert 1 óráig épp nem írok vissza, mert bealudtam vagy valami.
2023. okt. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
91%

Nekem is volt olyan bolond pasival randim aki randi utan szamonkért hol vagyok kikkel mit csinalok mit akarok tole ezer üzenettel bombázott stb


Az ilyenek a kapcsolatban is bolondok. Mentális zavartak.

2023. okt. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

5.en vagyok a no :)

Bocs ezt nem irtam !

2023. okt. 22. 10:13
 10/44 A kérdező kommentje:

Az az igazsag h o megy vissza nemetbe ,igy tudom h cuccol stb...amint volt idom vissza irtam de mar tegnap este nem nagyon zavartam ...aztan el kezdett eleg bensoseges dolgokat meg.osztani.Attol h o megy ki kisebb idore en ugy gondoltqm nem all meg az elet talalkozom a barataimmal mert mar hetek ota hivogattak .ugye bar nem nagyon figyeltem a telefonom ,es egyszer reggel kapom az uzenetet ,hogy felesleges koroket o nem fut stb...ra.kerdeztem ez most a semmibol honnan jott de semmi valaszt nem kaptam rq csak annyit ,hogy pakol a kocsiba .azota is elerheto de en nem keresem .meg arra se meltat h valaszoljon akkor igy jart .

Koszonom szepen a segitseget ! :)

2023. okt. 22. 10:24
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!