Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szól ebbe bele anyám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szól ebbe bele anyám, és miért tesz rám ilyen megjegyzéseket?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és vele élek, még tanulok.

Van egy fiúbarátom akivel néha lefekszünk egymással, csak barátok vagyunk extrákkal nem járunk egymással. Úgy heti 1-2 alkalom, vagy ő alszik nálunk vagy én alszom ő náluk.


Anyámnak persze nem tetszik, amikor átjön mert úgy gondolja a fiú kihasznál engem.

Hiába mondtam már neki, hogy nekem ennél nincs is igényem többre. Egyszerűen nem érti meg..


Legutóbb mikor itt nálunk volt, anyám folyamatosan próbálkozott, nem hagyott minket békén minden hülye indokkal jött, hogy csak zavarjon minket, nagyon felidegesített.

Másnap mondtam neki, hogy többet ne legyen ilyen gyerekes és fogadja el, hogy én így érzem jól magam.


Persze jól összevesztünk csak. Elhordott egy utolsó erkölcstelen ku..nak, és ő tudja, hogy mennyivel jobb lenne nekem egy normális kapcsolat ahol megbecsülnek nem csak szexre tartanak. Ezen persze teljesen kiakadtam, a végén már ordibáltunk egymással, és még neki állt feljebb, hogy kikértem magamnak, hogy engem nem tart senki sem szexre, nem ő (mármint asrác) akarja, hogy így legyen hanem számomra is teljesen jó egy ilyen kapcsolat, nem vagyok szerelmes nem rajta jár egész álló nap az agyam, mikor olyan kedvünk van írunk egymásnak és akkor találkozunk aztán szexelünk, nem kell mindenféle közös program jut mellette elegendő időm magamra és a tanulásra is, ráadásul a szexet élvezem vele, másnap energikusabb vagyok tőle és boldogabb, persze ezen is csak hüledezett mint valami apáca és mondta, hogy takarodjak a szeme elől.


Holott neki is van valami pasija mert eljár itthonról, úgyhogy nem értem mit beszél nekem erkölcsről.


Nem szeretném, hogy enynire megromoljon köztünk a kapcsolat, hiszem mégis csak anyámról van szó, de irtózatosan zavar, hogy képtelen elfogadni azt ami nekem jó. Miért nem érti meg ezt? Hogyan tudnám megmagyarázni neki, hogy számomra ez egy teljesen kielégítő kapcsolat?

Nagyon rosszul esik, hogy így beszél velem mert teljesen indokolatlan, eddig mindig beszámoltam neki a fiúkkal kapcsolatos ügyeimről, ő volt az első akinek elmondtam, hogy elveszítettem a szüzességem, és akkor teljesen megértő volt bíztam is benne, ez mára a viselkedése miatt teljesen megváltozott, nem is beszélünk semmiről szinte, mert egyből feszültek vagyunk egymással.

Egész életemben két fiúval feküdtem le, és még így is azt mondja, hogy egy nagy ku.. va vagyok, ez annyira elszomorít, fáj hogy így bánik velem!


Bocsánat, hogy így kiakadtam és lehet nem fogalmaztam teljesen érthető módon, teljesen kivagyok már ettől az egésztől.



2018. júl. 3. 16:14
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
74%

Nincs az a 18 éves aki így gondol a szere, fülig szerelmes mindegyik és csimpaszkodik a másikra.


Mi ez, valami propaganda?

2018. júl. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%
Én sem örülnék, ha az éppenhogy felnövő gyerekem, (aki igazából még csak úton van a felnőtté válás felé), szexkapcsolatba kezdene. Tegye ezt valóban felnőttként, mikor éli a saját életét,ha valóban erre van szüksége, de ne ilyen fiatalon.
2018. júl. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%

Ez most vicc, ugye?


Ki vagy arra akadva, h anyád megszólja, h természetes módon úgy hozod haza azt, akivel éppen tömeted magad, mintha természetes dolog lenne? Gondolom a pasidnak a fogyasztását is te állod, amit nálatok használ?...


Anyukádnak meg pasija van, nem gyukópartnere. 2 különböző dolog a te és anyukád esete!


Remélem ez egy kamu kérdés, mert ha nem, akkor tényleg megérett a világ a pusztulásra. Ekkora nagyképű kocákat... H haza viszi azt aki farkalja és még neki áll feljebb. Megáll az eszem..

2018. júl. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
79%
Időben kellett volna kapnod 2 jókora atyai vagy anyai pofont és akkor tudnád, h mi a normális és mi nem.
2018. júl. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom, anyád, aki még eltart nem repes a boldogságtól, hogy ott dugatod magad a házában ilyen minőségben. Én sem örülnék a kuplerájnak otthon. Ha nem tetszik, dugjatok máshol, probléma megoldva.
2018. júl. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Képzeld nem csak én gondolkodom így, sok mai fiatal hasonló cipőben jár mint én, attól mert prűd vagy még ez a valóság. Anyám is pont ilyen mint te.. Az ő 17 éves nagy szerelme is arra volt jó, hogy csináljon neki gyereket, ennyit az ő nagy felelősségéről.

A mai napig teljesen hülyének nézi apámat is aki rám hivatkozva még mindig küldi neki haza a pénzt.


Dugatom magam.. Mert mit csináljak? Most ez sértés vagy nem is értem?!

Leírtam, hogy ez egy teljesen jó kapcsolat mindkettőnknek, és csak anyám akar rám erőltetni valami mást ami nekem meg nem tetszik. És éppen ez az, hogy ő sem érti azt, hogy ezzel én teljesen boldog vagyok!

Nem igaz, hogy ezért engem így támadni kell ennyit az emberekről..

2018. júl. 3. 16:37
 7/26 anonim ***** válasza:
96%
És gondolod, h normális dolog haza vinni a gyukópartneredet? 18 éves vagy... Most ha vége lesz ezzel a fiúval és még lesz 20 éves korodig 2-3 másik? Azokat is haza fogod vinni? Tudod, akik a szüleivel élnek és ilyen viszonyt folytatnak, azok nem hordozzák haza a férfiakat mint a prostik... Még az is ritka, h olyan viszi haza, aki fizet is az otthonélésért, pedig elmondhatná, h fizet a lakhatásért, de mégse. Van esze, h ilyennek nem teszi ki a szüleit, továbbá mi közük a te szexualitásodhoz? Ja, h így tök jó, mert nem kell pénzt költened szobára, kaja, pia hűtőbe szintén ingyen neked és a vendégednek, valamint hygiena lehetőség?... Ezen mit kell megérteni? Ebből is látszik, h még csak egy tini hisztiző gyerek vagy, ha ezt nem érted. Majd 5 év múlva gondolj erre vissza és ha lesz egy komoly kapcsolatod, akkor remélem ezt büszkén fogod elmesélni neki, HA szerinted ennyire normális dolog hazahordani a éppen akkori partnert :)
2018. júl. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
94%
És a sok mai fiatal is haza viszi szerinted? Nem! Van eszük és biztosítanak maguknak helyet, ahol elvégzik a dolgukat.
2018. júl. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
91%
engem az érdekel ha szerelmes leszel majd valakibe ugyanígy fenntartod ezzel a spanoddal párhuzamosan a dugibulit?
2018. júl. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
91%
"Egész életemben két fiúval feküdtem le..." --> Mintha valami 60 éves erkölcsös életet élő nő lennél, úgy beszélsz :DDDDD
2018. júl. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!