Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy ha egy nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha egy nőt kihaszál egy pasi akkor az le van hordva mindenféle utolsó alaknak, de fordított esetben semmiféle hiszti nincs a nők részéről?

Figyelt kérdés

2016. szept. 2. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Mármint milyen értelemben kihasználni a másikat? Szexuálisan? Anyagilag? Vagy hogy?
2016. szept. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szexuálisan ès èrzelmileg is
2016. szept. 2. 22:01
 3/9 Noren1989 ***** válasza:
8%

Asszem lehet vmi köze ahhoz, hogy a nők nagyja szubmisszív beállítottságú.


Másfelől, aki meg nem az, az jön a jóöreg minden férfi mocsok-hazug-csaló g_ci.

2016. szept. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Noren1989 ***** válasza:
*mondattal.
2016. szept. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom jól értelmeztem -e, de a kihasználó fél általában nem hisztizik.
2016. szept. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Általában a pasik szokták a nőket kihasználni. Ès ez az elfogadott,mert a férfiakat az ösztönök irány8tják. Még gratulálnak is a pasinak.
2016. szept. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%

Kettős mérce az oka. Nekünk mindent szabad, nekik semmit.


Példa: Ha az amerikai Motherbookdriver Egyetem kutatói kimutatnák, hogy a férfiak büdösebbet szarnak, mint a nők, arra az összes nő egyöntetűen bólogatna és helyeselne, a férfiak meg nemhiszem.

2016. szept. 3. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Speckó alapvetően a férfi az adó, a nő a befogadó fél.


Szóval ha ezt a rendszert valaki felrúgja, akkor jön a fújjolás.

Holott a kihasználás egyáltalán nem nemhez kötött tevékenység, hiszen kihasználni azt is ki lehet, aki az adott nővel szemben nem vállalta föl a férfi szerepét.

2017. márc. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csodálkozom, hogy a 6os válasz 91%os! A"29vagyok szűz mikor lesz barátnőm" pasik 3/4 része ki lesz használva èrzelmileg és anyagilag is!Ràjuk van ìrva, hogy őket lehet. Azt gondolják egy nőt meg lehet venni...aztán mikor megcsalja őket a hölgy sîrnak ,hogy mennyit költöttek rá! Azèrt több a háztartásbeli, kitartott "luxusfelesèg" ...mint pasi.
2017. okt. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!