Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm rossz, kellemetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm rossz, kellemetlen szagú a fenekéből áradva szex közben, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy ez nem egy troll kérdés, viszont mint én is (lehet más is van így vele) nem találkoztam korábban ilyennel, így azt hinném, hogy kamu.


Volt már elég sok párkapcsolatom, de most van ilyen.

Barátnőm szex közben, kifejezettem kutyapóznál érezhetően a fenekénél nagyon kellemetlen szagot áraszt.

Ez közvetlen fürdés után is lehet, szóval nincs kapcsolatba azza, hogy reggel csináljuk vagy este, vagy munka után.


Rendesen megcsapja az ember orrát és ki tud zökkenteni a dologból. Nem tudom, hogy mitől lehet ez, de nem punciból jön, és rendes ilyen sz*r szag, nem akarok mellébeszélni.


Amúgy barátnőm nagyon szereti az anált is, amiről az jutott eszembe, hogy lehet neki genetikailag kicsit a záróizma lehet, hogy "lazább"? és ezért van az, hogy szex közben ha elengedi magát akkor lehet nem zár rendesen?


Sajnos annyira taszító, hogy már csak 1-2 pózban van kedvem csinálni, ahogy nem csapja meg az orrom, vagy úgy, hogy takaró van rajtunk, de ez részemről így eléggé kiábrándító és lehet szakító ok is lesz előbb utób.


2023. okt. 24. 13:07
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:

Ja, és nincs elhízva szóval nem ilyen bepált szagot kell elképzelni.

22 éves 160 centi kb és 55 kg körül van.

2023. okt. 24. 13:07
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Lehetnek gondjai a záróizmaival és a beleivel is. Orvost kéne felkeresnie! Egyébként biztos, hogy rendesen megtisztítsa azon a helyen? Nem lehet, hogy pukizik nagyon kellemetlen szaggal társítva?
2023. okt. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
89%

Hagyjátok abba az anált, és csináljátok más pózban.

Hagyjátok megnyugodni, kitisztuni a testét.

Ne akard a végsőkig kihasználni és tönkretenni. Ha szereti is, nem jó neki az anál.

2023. okt. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

Már anál előtt is éreztem ezeket a szagokat, a kapcsolat elejétől.

Szóval ezzel tuti nincs összefüggésben.

2023. okt. 24. 13:16
 5/29 anonim ***** válasza:
33%
Nem unod még?
2023. okt. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
94%

Emésztési gondok miatt is lehet. Nem viszket neki esetleg ott?


Nekem egyszer volt parazitafertozesem, és akkor sajnos még a fehérneműn is éreztem ezt a kellemetlen szagot, amit amúgy nem éreztem sem előtte, sem utána. Nagyon jellegzetes és erős.

2023. okt. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

6-os, na erről fogalmam sincs.

Én még nem jeleztem felé ezt a dolgot, nem tudom elképzelni hogy ő nem érzi magán amúgy. De elvileg az ember a saját "szagára" kevésbé érzékeny.

2023. okt. 24. 13:19
 8/29 anonim ***** válasza:
43%
#8: Érzi ő, csak úgy tesz róla mintha nem érezné úgy te se érzed szerinte.
2023. okt. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
46%
Tied is szarszagú, csak téged nem tol senki hátulról.
2023. okt. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Akik ezeket az érthetetlenül frusztrált hozzászólásokat írják, nektek amúgy mi bajotok a saját életetekkel?
2023. okt. 24. 13:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!