Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány èves kortol nagyon rossz, kellemetlen a magany egy ferfinal? Amikor mar a java nok elkeltek, oregszik is a pasi es egyre nehezebb ismerkednie, baratok is mar a csaladjukkal vannak ő helyette.

Figyelt kérdés
Tehat ne azt h 20 eves kortol, mert az mas ha 20 evesen maganyos vagy...
2020. dec. 10. 13:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ilyen 45-50 körül kezdődhet.

Most 32 vagyok, az összes barátom családos, de nem érzem úgy, hogy kilátástalan lenne a helyzetem. Nem is jó, de nem is tragikus :)

2020. dec. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
49%
Melyik magány? Ha egész életedben béna voltál a csajozásban és soha nem volt senkid és szűz vagy, vagy pedig ha eddig is voltak már sikereid és viszonylag hamar (max néhány hónap) alatt azért tudsz találni valakit?
2020. dec. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
14%

Látom nem ezen a bolygón élsz. Ma Magyarországon egyre kevesebb nő kel el, mivel a nők által felállított mércét egyre kevesebb pasi tudja megugrani. Nem tudnak megfelelni a külsőt illető elvárásoknak (óhne 10/10), az anyagi szintet illető elvárásoknak (minimum 800E havi nettó bevétel), ingóságokat illető elvárásoknak (luxusautó, kégli) és a kényelmet elősegítő dolgokkal kapcsolatos elvárásoknak (legyen cseléd - mert Ő nem mos, takarít, mosogat - legyen szakács, legyen internet, legyen neki mindig friss trendi telcsikéje, és ami a legfontosabb; eszedbe ne jusson, hogy neki egyáltalán el kelljen mennie dolgoznia).

Mivel ezt kevesen képesek biztosítani, így rengeteg független csaj marad. Egyensúlyban marad a dolog, mert ugyanakkora mennyiségű nő kel el, mint amennyi ivaréretté válik és amennyi kilép a számára nem jövedelmező és nem elég kényelmes kapcsolatból.

A pasiknak ott vannak a prostik. Ez anyagilag sokkal kiegyensúlyozottabb, kiszámíthatóbb környezetet biztosít. Emellett lelkileg kevésbé megterhelő, mint barátnőt tartani és annak a követeléseit, hisztijeit, terrorizálását elviselni. A nők ilyen tekintetben másképp működnek. A nőknek ugyanis nincs szükségük szexre (gyűlölik azt, ahogy magától a férfitől és a férfi nemi szervtől is undorodnak), így ezzel kapcsolatos szükségleteik nincsenek. Társasági életük pedig inkább a saját nemükre korlátozódik, nincs igényük férfitársaságra. Mivel a férfiak például ebből a körből nem zárják ki a másik nemet, a szociális közösségben könnyebben mozognak. Ez nem változik a korral - egy könnyen kapcsolatot teremtő férfi ugyanúgy jól kezeli ezt a dolgot 30, 40, 50 vagy 60 évesen is. Egyetlen probléma, hogy - míg a nők túlléptek ezen a szinten - a férfiak társas lények maradtak.

2020. dec. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
3-as. Ertem, hogy jogodban all hulyenek lenni. De muszaj ezt minden nap prezentalnod is? Kivehetnel par szabadnapot es mondjuk ihatnal tobbet preventiv jelleggel, hogy ne hatalmasodjon el rajtad a gondolkodasnak nevezett valami, mert ez a szint mar tuti kart okoz benned.
2020. dec. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalabban szerintem nehezebb.

Akkor jobban megvan az igény, hogy elfogadjanak, valaki elég jónak tartson magához.

Idővel, ha nem alakul ki egy stabil, jól működő kapcsolat, inkább csak a kapcsolati problémák jutnak sokan döntenek úgy, hogy akkor inkább lesznek egyedül és nyugodtan. Főleg, ha az élet más területein tudnak sikeresek lenni.

2020. dec. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
En 35 vagyok, de 4 eve semmi (pedig probalkoztam) es eleg rossz erzes.
2020. dec. 10. 15:04
 7/14 anonim ***** válasza:

47 évesen találtam párt magamnak.

Meddig tartott?Hát aszongya noveberben szántam rá magam,hogy válás után mégse akarok egyedül lenni.

Áprilisig volt 3ismerkedésem,ami össze is jött,majd áprilisban a 4 ik ismertség lett a nyerő.Es nem feszültem rá napi szinten,sőt volt,2 hétig eszembe se jutott,hogy nekem most valamit okvetlen kell !!A háromból egy nem ugy képzelte el ,és szakított,a másik kettővel én szakítottam normális emberi módon.Még ma is rámírnak,én is vissza karácsonykor,neha,nevnapra stb


Ha nem vagy egy sülthal,vagy egy bf.szjóska,akkor nincs gond.

No para!

2020. dec. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35 éves kortól.
2020. dec. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
6. Fu ember és 4 év alatt gondolkoztál azon, hogy mi lehet a baj, amin javítani kéne?
2020. dec. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Gondolom az, h nettó 230 at keresek Miskolcon diplomásként, és albérletben élek, kb 40 évesen lesz annyi pénzem, hogy a lakás 60%-os önerehét összerakjam (30 tól lehetne venni, de elég sok hitel kell akkor).
2020. dec. 10. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!