Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek az első kapcsolatából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek az első kapcsolatából házasság lett, nem öli meg a kíváncsiság milyen lenne mással?

Figyelt kérdés

A közvélemény úgy tartja, hogy ki kell élnie magát az embernek mielőtt elköteleződésre adja a fejét. Vannak mégis esetek, hogy valakinek nagyon fiatalon összejön egy komoly kapcsolat, amiből házasság lesz vagy később, de annyira örül, hogy összejött neki, hogy nem akar abban a pillanatban mást.

Persze a házasság nem attól lesz sikeres, hogy előtte kinek hány partnere volt és régen tényleg így élt az emberek zöme, de most mégis nem öli meg a kíváncsiság az illetőt vajon milyen lenne mással is lefeküdni?



2023. okt. 25. 14:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem, a legtöbb embert szerintem igen, de vannak, akik ennek ellenére kitartanak a párjuk mellett, vannak, akik felrúgják a házasságot és vannak, akik szeretőt tartanak. Bár utóbbi kategória szerintem akkor is szeretőt tartana, ha a házastársa előtt több kapcsolata lett volna. Vannak, akik állandóan hajtják az újat, az ismeretlent.
2023. okt. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a másdik kapcsolatomból lett házasság. Olyan rossz volt az első, hogy azt hittem soha többet senkire nem leszek kíváncsi. Aztán olyan jól alakult a második, hogy semmi hiányérzetem nincs. Nem tagadom, fogalmam sincs, hogy mondjuk 20 év múlva mi lesz, nem látok a jövőbe. De jelenleg amilyen kielégítő a szex minősége évek óta, nem igazán aggódom.
2023. okt. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%

Hát igen, ha belegondolok, az ilyen házasságok mind felbomlottak, legalábbis akiket én ismerek.

Az egyik kategória amit te is írsz, hogy a nagyon fiatal kori, első kapcsolatból lett házasság.

A másik, mikor későbbi, de első igazi kapcsolat, vagyis együttjárás, mikor azt gondolja az illető hogy hát neki ez jutott, vagyis hogy úgysem fog szebbet, jobbat találni, mert eddig sem talált, és összeházadodik az illetővel . Aztán megy a más nők /férfiak utáni sóvárgás, szerető, meg a válás, stb.

Én nem így fogalmaznék hogy nem élte ki magát, inkább elhamarkodta a dolgot.

2023. okt. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. okt. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
54%
Nekem sem. De en nő vagyok..
2023. okt. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
77%
20 éve érettségiztem, az akkori osztálytársaim jó része már elvált, javában azok, akik szinte azonnal az érettségi után férjhez mentek. Van olyan, aki azóta már a második vagy harmadik házasságában él. Nagyon kevesen vannak, akik azóta is együtt élnek.
2023. okt. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Szerintem amúgy hozzáállás kérdése is, mert szubjektív ki mit tart jó vagy elfogadható házasságnak. Meg amúgy azt se felejtsük el, hogy semmi garancia nincs arra, hogy egy esetleges új házasság/kapcsolat érdemben jobb lenne hosszútávon is. Vagy az is lehet jó a szex, de a hétköznapi együttélés, célok nem passzolnak. A meglévő házastárssal meg mégis van egy alap, amire lehet tovább építkezni, csak na a kísértés mégis ott lehet milyen lenne mással. Az önismeret szerintem fontosabb hosszútávú párválasztásnál, mint hogy kinek hány kapcsolata volt előtte.
2023. okt. 25. 15:12
 8/24 anonim ***** válasza:
86%
Persze, fontos az önismeret, de pont nem 20 évesen van az embereknek önismeretük, talán 40 éves korukra már elmondhatják magukról, hogy eléggé ismerik magukat.
2023. okt. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha adott egy jó házasság megvan a jó szex, az elkötelezettség és harmonikus a viszony akkor senki nem rúgja fel az egészet pusztán a kíváncsiság miatt.
2023. okt. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%
Én 19 éves korom óta ugyanazzal vagyok, két kapcsolatom volt előtte, szerintem hülyeség, hogy ki kell élni magunkat. Tök mindegy, hány évesen, hány kapcsolat után házasodsz, mert bármikor jöhet egy jobb, szebb, okosabb, gazdagabb, és jönni is fog. A kérdés, hogy kinek könnyebb kilépni. Nekem, aki az egész felnőttkorát ugyanazzal a férfival voltam? Vagy egy olyan nőnek, aki 35 éves koráig 15 férfihoz kötődött, és még volt mondjuk 10 egyéjszakás kalandja?
2023. okt. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!