Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek az első kapcsolatából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek az első kapcsolatából házasság lett, nem öli meg a kíváncsiság milyen lenne mással?

Figyelt kérdés

A közvélemény úgy tartja, hogy ki kell élnie magát az embernek mielőtt elköteleződésre adja a fejét. Vannak mégis esetek, hogy valakinek nagyon fiatalon összejön egy komoly kapcsolat, amiből házasság lesz vagy később, de annyira örül, hogy összejött neki, hogy nem akar abban a pillanatban mást.

Persze a házasság nem attól lesz sikeres, hogy előtte kinek hány partnere volt és régen tényleg így élt az emberek zöme, de most mégis nem öli meg a kíváncsiság az illetőt vajon milyen lenne mással is lefeküdni?



2023. okt. 25. 14:25
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
56%
Kiélni magad - ha ez nem azt jelentené, hogy más lyukakba dugod, talán lenne benne némi értelem.
2023. okt. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
52%
Ritka, hogy valaki 20 evesen pont azt az embert szurja ki, akivel minden egyezni fog 40 evesen is. Ez veletlen, nem pedig bolcs elorelatas. Amugy a lyuk lyuk, aki ezt gondolja kieles alatt, az valojaban sokkal messzebb van egy normalis kapcsolattol.
2023. okt. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. okt. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
64%

19 éve vagyok együtt a férjemmel, első pasi az életemben. Nem értem hogy nem éltem ki magam. Szerintem sokkal feloldódottabb vagyok, voltam mellette mintha mindig idegennel kezdeném. Olyan dolgokat élünk meg együtt amit mással nem lett volna. Szóval nem, nincs bennem kíváncsiság. Miért lenne, ha teljesen kielégítő a (szexuális) életem?

Ha bent ülsz egy porscheban, miért akarnál kipróbálni egy suzukit? Fel sem merül az igény.


"Ritka, hogy valaki 20 evesen pont azt az embert szurja ki, akivel minden egyezni fog 40 evesen is. Ez veletlen, nem pedig bolcs elorelatas"


-fel sem merül hogy esetleg nem véletlen, nem bölcs előrelátás hanem közös munka? Együtt érés, együtt fejlődés, ésszerű kompromisszumok stb stb..


Azt látom a korosztályom (35+) párkeresési tragédiájának, hogy képtelenek változni a másik kedvéért. Instant készen szeretnék kapni az elképzelésük tárgyát, kialakult életük, személyiségükből semmi kompromisszumra nem képesek.

2023. okt. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
80%

A pasik mennek csak el.mindig. en is letudtam volna élni az elsővel is a masodikkal.is.


Csak azert kényszerulok másik pasikra mert a pasik viszont nem igy gondolkodnak hogy a tiniszerelmével fog megöregedni is.

2023. okt. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

#14 Ami neked természetes, másnak nem az. Nagyon sok embert hajt a vadászösztön, hogy a te hasonlatoddal éljek: Hiába ülhet minden nap Porscheban, azt is megunja egy idő után és kell neki a változatosság.

Tök jó, hogy te így élsz, én is hasonló vagyok, de az emberek többsége nem ilyen.

2023. okt. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

"A pasik mennek csak el.mindig"


Jajj, dehogy! Ismertem én több olyan nőt, aki hiába volt házas, ordas nagy k*rva volt, mindenkivel összefeküdt a munkahelyen, akivel csak lehetett.

2023. okt. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
0%
Azoknak biztos gyökér a palija.
2023. okt. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
55%
#18 Persze, mindig a férfi a hibás 😀
2023. okt. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
15%

Gondolhatod higy egy nő nem ugy szül nem az a célja hogy aztán a varossal d.gassa magát.

Ha erre az utra tér az kényszerbol van mert apuka egy gyökèr aljadék.

2023. okt. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!