Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is érezte már azt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is érezte már azt, hogy a párja néha úgy viszonyul hogy kötelességnek érzi az együttlétet?

Figyelt kérdés
Szeretem a páromat. 1 év vagyunk együtt. Én vagyok a nő. Mostanában azt érzem hogy a párom úgy gyomja rám az együttlétet mintha kötelező program lenne. Nagyon szìvesen vagyok vele együtt, de sajnos van olyan hogy faj valamim vagy 12 órát dolgoztam, fáradt vagyok stb. Olyankor csak arra vágyok hogy megöleljen és pihenjünk egymás mellett. Na olyankor van az hogy ha ő akarja akkor is kell szexnek lennie. Olyankor van az hogy jajjj nem kìvánom és társai. Majd persze a vége az lesz hogy vagy megsértődik vagy hagyom magamat. Olyankor azt erzem hogy szamara lassan az egyuttlet nem is a szerelemrol szol hanem hogy pipa legyen eu a nap is.
2023. okt. 25. 22:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
15%
Én ezt fordítva látom. Te akarsz túl lenni rajta.
2023. okt. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%

Elsőre fura lehet, de valóban az #1el kell egyetértenem.

A párod kíván téged, ezért szexelni szeretne, te ezzel szemben kötelességként fogod fel, mivel nem kívánod.

Lehet mondani hogy "hát kívánnám, de a fáradtság meg munka meg anyám kínja", de valójában ezek nem számítanak. Az a lényeg hogy ő akar szexelni, te meg nem. Ha meg az életmódod miatt nem kívánod, akkor változtatni kell rajta, hogy megegyezzen a libidótok, vagy ha nem akarsz/nem tudsz változtatni akkor szakítani.

Ez a nagy helyzet

2023. okt. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
11%
Aztán megy a sirànkozàs hogy megcsalt,mert te vagy aki nem kivànod.egy ffinak fontos a szex.
2023. okt. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Milyen csicska válaszok, eszem megáll.
2023. okt. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

"Ha meg az életmódod miatt nem kívánod, akkor változtatni kell rajta, hogy megegyezzen a libidótok"


Hogyan?

2023. okt. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
6%

#5

Kevesebbet dolgot bevállalva mondjuk, hogy ne hullafáradt legyen a nap végén

Persze tisztában vagyok vele hogy ez a legtöbbeknek nem így megy, én csak leírtam az ideális lehetőségeket. Ennek így nem lesz jó vége az fix, de sajnos ilyen helyzetekre vannak utalva sokan

2023. okt. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán beszélned kéne a pároddal, hogy ez így nem jó. Én két évig éltem olyan kapcsolatban, ahol a szex ilyen ,,napi kötelező" volt, főleg miután összeköltöztünk. Nekem a végére teljesen elment a kedvem, ő dobott, én pedig azóta is viszolygok a szextől (bő másfél éve).
2023. okt. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
24%

#7

Te is azt érezteted, hogy a férfi hibája hogy elment a kedved a szextől.

Nem mondtad hogy a szex rossz minősége miatt nem volt kedved szexelni, szóval feltételezem hogy nem erről van szó.

Innentől kezdve pedig annyi a helyzet, hogy a férfi napi szinten kívánta a szexet, neked pedig kisebb a libidód. Ebben nem tudom hol a férfi a hibás...

2023. okt. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
73%

#5

Tudod, akkor hagyja ott a munkahelyét, és keressen másikat, hogy akkor legyen kedve bszni, amikor a férjének.

2023. okt. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

#8

Abban "hibás" a pasi, hogy ne vegye alapnak a napi dugást. És ne követelje ki, duzzogás, sértődés formájában SEM.

2023. okt. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!