Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja? Én mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja? Én mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy sráccal nagyon sokáig úgy tűnt, hogy alakulgatunk, ám közben egy-két alkalommal előjött a foga fehérje, és belém taposott. (lelkileg) Utána kisebb kihagyások után bocsánatot kért, és minden visszaállt a régi kerékvágásba.

Viszont legutóbb nyár elején beszéltünk, amikor is egy érzékeny pontomba rúgott. Megmondtam neki, hogy iszonyatosan rosszul esett, és a nagy megoldás az volt, hogy azóta nem beszéltünk. Social media oldalaimon kikovetett (facebookon nem tiltott le) Az utóbbi időben azonban a sztorijaimat szivezi, a legutóbbi profképemet likolta, és be akar követni instán. De nem keresett ezeken kívül.

Ez egy figyelem játék? Nem akarja, hogy elfelejtsem? Én mit tudok ezzel csinálni? Tiltsam le?



2023. okt. 28. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd a francba, majd találsz olyat aki nem tapos beléd.

Én is voltam fa**szkalap, már bánom. Ő se fog egyhamar változni, ne aggódj. Jó döntés ott hagyni és ignorálni a francba.

F.

2023. okt. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolja ha bekovethet akkor már semmi bajod sincs en minden a régi.

Sokan tesznek ugy mintha mi sem tortent volna hanem csak idovel enyhüljön meg magátol a másik ő ezert nem tesz.

2023. okt. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*és minden a régi
2023. okt. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne reagálj semmire. Majd elunja.
2023. okt. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyenek mindigvazt csinálják ha bajod vagy gyorsan lelépnek.

Addig vagy csak jo mig vigyorogsz mosolyogsz. Semmi mást nem adnak bele.

2023. okt. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért,mert jellemtelen,gumigerincű hulladék.Dobálja a csontokat,hátha ráharapsz.Ezen kívül semmit sem tesz érted.
2023. okt. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

"Megmondtam neki, hogy iszonyatosan rosszul esett, és a nagy megoldás az volt, hogy azóta nem beszéltünk. Social media oldalaimon kikovetett (facebookon nem tiltott le)"

Úgy mondod, mintha sérelmeznéd, hogy azóta nem beszéltek.

Nem tudom mit vársz olyantól, aki már egyszer idézem "beléd taposott lelkileg".

Első alkalommal bocsánatot kért.

Aztán folytatódott tovább minden, mígnem újra "beléd taposott lelkileg".

Ez sem őszinte bocsánatkérés volt, mivel ha az lett volna, akkor nem sérteget újra és újra.

Tehát második alkalommal az volt a nagy megoldás, ahogy te fogalmazol, hogy nem beszéltek, kikövetett stb

Hát b+ örülj neki.

Vagy az jobb lett volna, ha megint bocsánatot kér, aztán adandó alkalommal jól megsért?

Már az első alkalommal letiltás, no contact.

Nem még utána cseverészni meg alkalmat adni, hogy sértegessen.

Most meg mintha mi sem történt volna szivecske.


"Ez egy figyelem játék? Nem akarja, hogy elfelejtsem? Én mit tudok ezzel csinálni? Tiltsam le?"

Az, figyelem játék, ami úgy tűnik célba ért.

Nem kérdés mi a teendő..... már rég nem kérdés.

2023. okt. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!