Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy látjátok külső szemlélőké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy látjátok külső szemlélőként ezt a ,,kapcsolatot"? Mi állhat emögött?

Figyelt kérdés

Én vagyok a nő. Az otthonomtòl pár száz kilométerre dolgozom, és a férfit a munkahelyemen ismertem meg, méghozzá annak kapcsán, hogy segítségre volt szükségem. Az addigi szállásom hirtelen megszűnt, és gyorsan találnom kellett valamit, és hozzá irányítottak a kollégák. Ő egyből felajánlotta, hogy költözzek az ő szolgálati lakásába, mert neki a cége fizeti az egészet, és azt az időt, míg nem találok más megoldást nyugodtan menjek hozzá. Így is tettem, mert nem volt más választásom. Ha beadtam volna a felmondásomat azonnal, akkor az ugyanúgy 30 nap lett volna, szállás nélkül meg mit kezdtem volna magammal 30 napig? Na, de nem ez a lényeg.

Ezelőtt mi soha nem beszélgettünk egyébként, meg kb nem is tudtuk, hogy egy helyen dolgozunk, mert ő teljesen más feladatot lát el, mint én, illetve ő alvállalkozò cégnél dolgozik, és két különböző ,,körzetben" vagyunk.

Innentől viszont mindennap munka után odajött hozzám, és beszélgettünk, volt hogy egy nap többször is visszajött miután végzet, és beszélgettünk estig/én más munkarendben dolgozom, mint ő. Ő nappalos mindig, én viszont többműszakban vagyok/. Minden este a szálláson is eldumáltunk sok mindenről, kinek milyen élete volt eddig, előző kapcsolatok, stb. Aztán egyszer elhívott randizni, amire igent mondtam. Randi után feljöttünk vissza a szállásra, és megittunk pár pohár bort. Beszélgettünk, zenét hallgattunk, majd csókolòzni kezdtünk, de ekkor még nem történt semmi. Ezek után mondta, hogy bejövök neki, de ő nem szeretne komoly kapcsolatot. Azóta szexkapcsolatban vagyunk. Voltam már ezelőtt is abban, de az nem ilyen volt. Ez a férfi majdnem mindennap hoz nekem valami apròbb ajándékot/bonbont, egyéb édességet, stb/, nagyon kedves velem, és a munkahelyünkön abszolút nem mond rólam senkinek semmit, és nem terjeszti hogy mi van köztünk, mindig segít nekem mindenben/nem, nem anyagilag, azt nem fogadnám el senkitől/. Például egyszer rossz volt az autóm, és hívott nekem még aznap egy autòszerelőt a munkahelyünkre, aki megnézte egyből a kocsit.

Ezen kívül mindig eljön velem bevásárolni, és a boltban is megpuszil, megsimogat, stb.

A szálláson mindig együtt alszunk, mindig hozzám bújik szorosan, csòkolgat, és puszilgat, ha pár napra hazamegyek, akkor szokta írni, hogy vár vissza, és hiányzom neki, de azt hogy hiányoztam neki sűrűn elmondja nekem szóban is. Szokott nekem olyanokat is mondani, hogy ,,szerelmem, egyetlenem".

Volt, hogy beteg voltam, akkor főzött nekem, és kiszolgált, pedig nem kértem.

Azóta intéztem másik szállást, de azt mondta, hogy ne menjek át, maradhatok ha szeretnék, mert ő jól érzi magát így velem.

Természetesen én is megteszek mindent, amit tudok. Főzök neki, amit mindig dicsér, hogy nagyon finom, én is hozok neki általában apróbb ajándékokat, dicsérem őt, stb.

Viszont ezek ellenére mindennap elmondja azt is, hogy ő nem akar tőlem komoly kapcsolatot, de nem tudja azt sem, hogy mi lesz vele nélkülem, ha vége van köztünk mindennek, mert nagyon fogok neki hiányozni.

Szokott pedig házakat is nézegetni, és mindig engem kérdezget, hogy mit gondolok xy házròl, meg nekem mennyire tetszik, jól ellennénk-e itt, stb.

Amit még tudni kell a férfiròl: 29 éves. Soha nem volt felesége, csak élettársa egyszer, de az utolsó kapcsolatának már három éve vége lett. Összesen két komoly kapcsolata volt, meg volt 1-2 kalandja, de sok biztos nem volt neki, mert nem azt nézem ki belőle. Nincs gyereke.

Biztos, hogy nem házas, mert rengeteg barátja van, és minden hétvégén mikor otthon van rakja ki a képeket velük, hogy bulizni vannak. Ha házas lenne nem ezzel menne el minden hétvégéje/hétfőtől péntekig itt van velem a szálláson, csak hétvégén szokott hazautazni/.

De van sokszor olyan, hogy nem is pénteken indul vissza, hanem inkább marad még, hogy többet együtt tudjunk lenni.

Ti mit gondoltok erről? Mi állhat emögött? Én kérdeztem már őt többször is, hogy miért nem akar tőlem kapcsolatot, de azt mondta, hogy azért mert ,,nem jönnénk ki", de szerintem mi most is tökéletesen kijövünk, mert mindketten megteszünk mindent a másikèrt, és az ágyban is csodálatosak a dolgok.

Öt hónapja tart köztünk ez az egész.

Rólam annyit, hogy szerintem szégyellni nincs mit rajtam, mert sokak szerint csinos vagyok, tanult vagyok, tudok beszélgetni szinte bármiről, igényes vagyok, és kulturált vagyok. Ezen kívül nekem is összesen két komoly kapcsolatom volt, és az utolsó 2,5 éve ért véget, azóta nem volt senkivel semmi, míg vele össze nem gabalyodtam. És igen, volt egy rövid ideig szexkapcsolatom is, mint írtam fentebb, de az egyszer volt, és az sem mostanában.

Remélem ti külső szemlélőként jobban átlátjátok a dolgot, és tudtok valami értelmeset írni.

Köszönöm, ha elolvastad!



2023. nov. 4. 15:43
 1/10 A kérdező kommentje:
Végzett*
2023. nov. 4. 15:46
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Vagy igazat mond miszerint szerinte nem passzoltok, vagy hazudik az arcodba:


A) Csalódott és nem mer komoly kapcsolatba fogni szó szerint, de vágyik rá.


B) Szexkapcsolatban vagytok, de mivel nem akar elveszíteni, mint szexpartnert ezért kedveskedik.

2023. nov. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert jól elvan veled, de valami mégsem oké, ami miatt nem akar veled összejönni. Ez ennyi, nem akar kompromisszumot kötni, de mivel benne vagy így is ezért persze kiélvezi a dolgot kötetlenül.
2023. nov. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1, igen nagyot csalódott a volt élettársában, mert az minden előjel nélkül lépett le egy másik pasival egyik napról a másikra, pedig évekòta együtt voltak. És ezt meg is mondta, hogy ez nagyon fájt neki, és mai napig az ,,élmény" hatása alatt áll.
2023. nov. 4. 15:54
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Akkor valószínű hogy az áll mögötte és hiába jófej nem tud túllépni rajta. Persze használgatni jó vagy, de szólt előre, hogy másra ne várj. Döntsd el hogy ez neked elég vagy se.
2023. nov. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom, bizonytalan vagyok teljesen.

Értem azt, hogy a szex minden, de akivel simán szexkapcsolatban vagyok attól nem kérdezek olyat, hogy ,,Gondolkodtál már azon, hogy hogy nézne ki a közös gyerekünk?" meg mindenben kikéri a véleményemet. Már azt is mondta, hogy váltsak munkakört, és dolgozzam azt amit ő, ugyanannál a cégnél és csináljuk ketten a dolgokat, így együtt tudunk maradni, mindig egy helyen dolgoznánk nem csak most.

Volt már szexkapcsolatom de az heti egyszer annyi volt, hogy.: -Ráérsz?

-Rá.

Aztán összefutottunk egy estére, és ennyi. Nem beszélgettünk érzésekről, nem mentünk együtt boltba összeölelkezve, nem kértük ki egymás véleményét semmiben, és végképp nem beszéltünk a jövőről, és nem volt semmi maszlag.

Igazából mostanában egyre többet mondogatja nekem azt is, hogy ő nem megfelelő egy nőnek sem, mert van 1-2 betegsége, és ez a nőknek nem tetszik. Én hiába mondom neki, hogy de engem egy betegsége sem zavar azt mondja nem hiszi el. Lehet van egy fajta kisebbségi komplexusa is, amiről beszélgettem már vele, de el nem ismerte, hogy az lenne/de megértem/.

Én nem azt mondom egyébként szimplán hogy jòfej, hanem azt, hogy a tenyerén hordoz, és ilyen odaadást még a komoly kapcsolataimban sem éreztem soha, mint amit ő ad.

2023. nov. 4. 16:11
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Most meg ő lépne le bármikor egy jobb nőért, ezért nem akar komolyat. Nem tartozik neked semmivel ha egyszer meggondolja magát.
2023. nov. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Én is hasonlóban vagyok, de én nem feküdtem le vele és nem is tervezek addig amíg nincsenek kézzel fogható érzések, tettek. Ha egy férfi komolyat akar akkor azt anélkül is el kell tudni döntenie hogy én teljesen odaadjam magam. Amint odaadod magad, ő már csak lehet amiatt kezd el látni fantáziát (ami nem jó, mert nem a szexnek kéne elsődlegesnek lenni) és ezáltal használgathat is. Szerintem te ebben vagy.
2023. nov. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Mit akarsz te egy olyan férfitól, aki nem bízik meg a nőkben? Úgyse lennél mellette boldog.
2023. nov. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
Ez elég komoly kapcsolat. Többet vagytok együtt és szorosabb a kapcsolat, mint sokaknál. Mindegy mit mond a nyomorult. Én élvezném amíg lehet. Láthatóan olyan mint a kormánypolitika, hogy mond valamit és teljesen mást csinál.
2023. nov. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!