Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek és incelek, erre mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek és incelek, erre mit reagáltok?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=ysjjhnqqBs8


Egzotikus, külföldi férfiak. A hazai átlaghoz korrekt fizu. (TUDOM, te 3,4M-et keresel havonta. Tudom!) Kicsi pénisz, így nem fáj az együttlét.



2023. nov. 7. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Mit kéne erre reagálni? :D
2023. nov. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Te most komolyan azt képzeled, hogy ennek van bármi jelentősége a társkeresésben?
2023. nov. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
39 f incel is jöhetne haza malajziábol vendégmunkásnak álcázva. Szexi izmos exotikus férfiként imádni fogják a magyar nők. Imádunk téged 39F sexy vad férfi vagy<3
2023. nov. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

2.


Itt, a Gyakorin olvasom folyton, hogy:


- A magyar pasik selejtek, külhoni kell.

- Kell a pasinak 500+ fizu.

- Meg incelektől, a "külföldi férfitöbblet" teóriát.

2023. nov. 7. 15:32
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

Nem, azt, hogy a nőknek magyar pasi kell, ezt jóformán csak a helyi incelek nyomatják.

És igen, van pár pénzéhes szuka is itt az oldalon, de valamiért az incelek őket utálják és vágyják a legjobban:D Normális ember kerüli az aranyásó embereket és annyi, nem foglalkozik ennyit vleük, és pláne nem hiszi, hogy ők a többség.

2023. nov. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
32%

"39 f incel is jöhetne haza malajziábol vendégmunkásnak álcázva"



Kevesebb meloval keresek majdnem annyit, mint ok nalatok, vagyis annyira nem vonzo az ajanlat.....



39F incel

2023. nov. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
27%
Gyere 39f imádunk téged
2023. nov. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%

1 itt ők se keresnek 500at. Max azért bosszantó kicsit, mert nem lenne emberhiány a buszon se ha normális bérek lennének (otthin kerestem 350et, kinn keresek 3000 eurót).

Amúgy én személy szerint nem csípem a "ferdeszeműeket), egzotikusnál nem rájuk gondolnak a legtöbben.

Aki tudja használni a pcst, annak nem gond, hogy nagy van.

2023. nov. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%
Hát te kérdező, nem kicsit vagy eltájolva. Ha neked ezek a 160-165 centis, a nyomorból a szebb jövőért Mo-ra jövő délkelet-ázsiai vendégmunkás férfiak a riválisaid akkor van egy rossz hírem: ezek szerint még magyarnak is gyengusz vagy. Bocsi :D
2023. nov. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45%

Hát, van egy rossz hírem.

Múltkor egy plázában láttam az egyik ilyen vendégmunkást.

Épp egy csapat tinilány rajongtak körül, hogy segítsenek neki eligazodni.

Még kell hagyni, nagyon jóképű volt.

2023. nov. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!