Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti ebben az esetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti ebben az esetben adnátok egy esélyt a dolognak vagy kizárt?

Figyelt kérdés

Kövér nő voltam, karcsúra fogytam, nyilván jobban nézek ki. Egy férfi, akibe szerelmes voltam, és kicsit még most is vonz, kövér koromban csak a szimpátia, kedvesség határáig ment felém, nem is tudta, hogy nekem többet jelent. Egy másik, közös ismerős nőért volt odáig, totál. Most felém nyitogat, és nagyon máshogy néz rám, nyilván a másik csaj sem lett egyből közömbös neki.

Te adnál egy esélyt ennek az egésznek, vagy úgy lennél, mint én, hogy menjen a p.csába? Tetszik még, de úgy érzem, ez nem oké így. Ti hogy látjátok?


nov. 10. 07:55
 1/9 anonim ***** válasza:
79%

Velem volt ilyen, csak a férfi is meg én is kövérek voltunk, pont egy szint. Simán összejöttem volna vele, néha féltem, hogy látszik rajtam, hogy odavagyok érte. Neki a vékony lányok tetszettek, mindig volt egy aktuális "szerelme", akire rá volt kattanva.


Pár év eltelt, nem találkoztunk. Én lefogytam, a srác még jobban elhízott, és 23 évesen olyan kopasz lett, mint egy 50 éves.


Mikor meglátott soványan, szinte azonnal láttam rajta, hogy máshogy néz rám, és volt pofája azt mondani, hogy mindig tetszettem neki. Egy pillanat alatt elszállt minden érzésem iránta.

nov. 10. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Adnék, miért ne lenne ok így? Egy kapcsolathoz a külső vonzerő is alap, nemcsak a személyiség. De személyiségre is előnyösen változtál, látja rajtad, hogy kitartó vagy, tudsz tervezni, célokat teljesíteni, egészségtudatos vagy, nem vagy lusta, stb. Te előnyödre változtál, tök érthető, hogy így már vonzónak tart valaki, aki régebben nem. Ez fordítva is igaz lenne, ha egy vonzó ember a hátrányára változik, pl elhízik, ápolatlan alkesz lesz, az meg kiábrándító.
nov. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
A férfiak vizuális lények. Ez van. Ha amúgy bejön, biztos engedném a közeledését. (Monica😉)
nov. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Most mi a baj a sráccal? Most együtt van azzal a csajjal vagy nemrég szakítottak és úgy mozdult rád vagy mi a gond?
nov. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem én pontoztam le senkit.

Amiért nem érzem azt, hogy el kellene fogadnom a közeledést, mert eddig teljesen másért volt oda, holott én is ott voltam mellette. A másik nő foglalt, szóval csak sohajtoznak egymás után. Most kevésbé van a másik képben, de azért még most is lóg rajta a pasi, meg nyitott felém is. Szerintem most az van, hogy mindketten bejovunk neki.

nov. 10. 10:18
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de nem a testsúly miatt.

Ez így leírás alapján olyannak tűnik, hogy ha "ló nincs, akkor a szamár is megteszi". Valószínűleg az a másik nő kikosarazta és most nálad próbálkozik, mert úgy látja, te könnyebb "préda" leszel.

nov. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó, annyira igazat írtál. És még ha nem így lenne, akkor sem tudnék másra gondolni.
nov. 10. 13:23
 8/9 Kitana. ***** válasza:

Ha a másikra is nyomulna, de te vagy elérhetőbb és azért, akkor nem. Az szerintem normális, hogy most tetszel neki, nem régen, ez a része nem zavarna.

De egyébként és is jöttem már úgy össze sráccal, hogy előtte (meg némi átfedéssel) randizgattam egy másikkal, aki amúgy többnyire az ideálom lett volna, csak fiatal is volt, meg gyerekes is, aztán valamin összevesztünk, aztán összejöttem a másikkal, mert ő meg tök normális volt (meg nyilván ő is tetszett, csak később ismertem meg, mint az előzőt), és végül is egy tök jó, hosszú kapcsolat lett belőle, hamar elfelejtettem az első srácot.

De legalább ez a két srác nem ismerte egymást, nem kellett egy közösségben egyiknek se azt néznie, hogy a másikra sóhajtozok😂

nov. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
46%

Hát oké most lefogytál, de ha pl terhes leszel és nem adod le öt másodperccel azután a felesleget, hogy szültél, akkor kidob, vagy mi?


Én kövéren jöttem össze a párommal akinek tetszettem úgy is, most fogyok és most is tetszem neki, úgyhogy én biztos lehetek abban, hogy nem fog elhagyni, ha megint kicsit hízom akármi miatt.

nov. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!