Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párotok folyamatosan így beszélne veletek? Beteg vagy.. nem vagy normális.. már megint mi bajod van?.. Ne idegesíts fel!

Figyelt kérdés
nov. 11. 06:50
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
24%
Lehet hogy igaza van! (tapasztalat)
nov. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
85%

Velem nem beszélne igy FOLYAMATOSAN, csak EGYSZER.

Ha te ezt folyamatosan tûröd, akkor meg tényleg beteg vagy.

nov. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
23%
Nem trollkodás, hanem így van!
nov. 11. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben nyugodt körülmények között átgondolva arra jutnék, hogy nem bennem van a hiba, első pár alkalommal még megpróbálnám megbeszélni, utána szakítás.
nov. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
19%
Magadba is nézzél, a másik lehet hogy csak tükröt tart!
nov. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezted hogy miért él Ő egy olyan emberrel akiről ennyi szépet gondol.Vajon ha te ilyen vagy az ő szemében miért idióta hogy mégis veled van.

Sőt mond meg neki te egy kifinomult ember vagy akinek egy olyan emberre társra van szüksége aki kulturált és a gondjait kulturáltan intézi.

Az ilyet ki kel szanálni az ember életéből.Gondolom egy egoista önimádó ember.

nov. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
22%

Én elég sokat szorongok, sokszor túlzottan is óvatos vagyok hétköznapi dolgokban, legyen az egy konzervdoboz felnyitása például és az én párom is folyton felhánytorgatja ezt, sőt közli az ismerőseinkkel, hogy ilyen-olyan vagyok (viszonylag kulturáltan) ami nagyon rosszulesik.

De most az jutott eszembe a kérdésed kapcsán, hogy talán így tolja el magától az aggályaimat, a félelmeimet, amik viszont rá rossz hatással (nyomasztó, fékező) lehetnek, nem tudom.

nov. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 A kérdező kommentje:

Pl. Volt, hogy irtam neki, mikor találkozunk? Hiányzol, szeretnélek látni.


Erre a válasz, nyugodjal már le!! Nem vagy normális!!

nov. 11. 07:37
 9/68 anonim ***** válasza:
90%

Már bocsánat mit akarsz egy arogans önimadotol.

Meddig hagyod magad elnyomni

nov. 11. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
100%
Bzd ki.
nov. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!