Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párotok folyamatosan így beszélne veletek? Beteg vagy.. nem vagy normális.. már megint mi bajod van?.. Ne idegesíts fel!

Figyelt kérdés
2023. nov. 11. 06:50
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:

A testverem egy cseled lany volt felnott gyerekei azoknak hazastarsainak es az unokainak.

addig mig egeszsege birta egy jo szo sosem hagyta ell a szajat. egy senki volt a tesom mint egy elo robotgep amit hasznalnak.elkepeszto undok volt hozza.Soha nem tudtam meg miert csinalta.Meg latni is borzaszto volt az egesz.

Mikor lebetegedet apolasra szorult vesebeteg lett muvese kezelesre jart es a gyerekei mar nem latogattak mert addig volt jo apu mig love jott. Na akkor lett a tesom emberszamba veve.

A sok elvesztegetett ido.Mire elment a teremtojehez a hugom kiegett megoregedett.ma- holnap 47eves de olyan mint egy elo halott nyugottan nezhetik nyugdijjasnak. Most munka haza.

szinte bujkal az emberek elol.Neki nem lett gyereke.Talan o szeretett volna, Most lenne valaki aki ranyitja az ajtot.

Ezt egy onimado onzo embernek koszonheti.Boritekolhato hogy tobbe nem lessz normalis elete

2023. nov. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 A kérdező kommentje:

Sajnalom, ahogy a testvéred járt. Ez borzasztó.

Nem is foglalkozott vele a pasi sosem?

2023. nov. 11. 16:02
 63/68 anonim ***** válasza:
53%

Foglalkozott vele hasznalta mindenre.Lelkileg nyavarta.

Mikor felt hogy netan otthadja puncsolt egy orat aztan minden ment tovabb.

En sosem lattam onfeletten nevetni.Neha elvitte ide oda kulfolre aztan volt hogy vett neki valamit.Csak azert hogy kihuzza magat es legyen mit a szemere hanyni mikor szerencsetlen meg mert szolalni.Mikor Beteg lett es magatehetettlen akkor mar mondta neki szeretlek,

Azert irtam ez le neked mert talan raebredsz par dologra.

Eddig amit irtal kisertetiesen hasonlit a tesom eletere.

2023. nov. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 A kérdező kommentje:

Hát a kettőnk élete egyáltalán nem hasonlít.


Én sose kaptam tőle semmit. Soha nem vitt el sehova, főleg nem külföldre.

Soha nem könyörgött nekem.

2023. nov. 11. 19:29
 65/68 A kérdező kommentje:
De azért vannak persze hasonlosagok. Megertem min mehetett keresztül a tesód főleg mit erezhetett
2023. nov. 11. 19:30
 66/68 anonim ***** válasza:
78%

Nem szeretném megbántani az érzéseidet, de ha egy férfi se nem szeret, se nem tisztel, se az érzéseid nem számítanak neki, és te ennek ellenére ragaszkodsz hozzá, ahelyett, hogy kilépnél ebből a lelkileg bántalmazó, méltatlan kapcsolatból, amiről csak negatívumot tudtál leírni, akkor nagyon komoly gond lehet az egészséges önértékeléseddel, önbecsüléseddel.


Nem gondolkoztál rajta, hogy esetleg terápiás segítséget keressél?

2023. nov. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
59%
Nem unod még? Naponta itt ventillálsz az abuzáló pasidról, lassan évek óta :D
2023. nov. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 A kérdező kommentje:
Te valakivel nagyon keversz
2023. nov. 12. 00:32
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!