Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párotok folyamatosan így beszélne veletek? Beteg vagy.. nem vagy normális.. már megint mi bajod van?.. Ne idegesíts fel!

Figyelt kérdés
2023. nov. 11. 06:50
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy ő maga Maugli, akit a dzsungel nevelt, te pedig egy normális szocializáción ment végig. Ha így nézzük neki is igaza van, DE neked is. Úgyhogy NEM vagytok egymással kompatibilisek, így ki kell vágni.

Neki egy hasonló kaliberű amazon kell, aki úgy helyre vágja, hogy vissza fog majd kapcsolnni 2-vel is.

2023. nov. 11. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 A kérdező kommentje:

Volt, hogy megmertem szólalni és az lett a vesztem.


Egyből megkaptam, hogy vele senki nem beszélhet ilyen hangnemben, mert sérti a fülét!!

2023. nov. 11. 08:10
 13/68 anonim ***** válasza:
92%
Egy nárcisztukus, önimádó, pszichopata pöcs, azok várják, hogy minden körülöttük forogjon, és mindenki bolond, aki nem isteníti. Lapát. Miért akarsz egyáltalán találkozni vele?
2023. nov. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
93%
Közlöd vele, hogy veled sem beszélhet így senki. Ha nem tetszik neki, akkor ott az ajtó. Nem kell ezen ennyit problémázni. Nem vagy elég határozott, és ezt látja is, ezért is enged meg ilyen hangnemet.
2023. nov. 11. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 A kérdező kommentje:
Itt csak neki lehet szava. Én nem szólalhatok meg. Ő elmondja amit akar és ennyi, az én vágyaim, érzéseim teljes mértékben nem érdeklik. Ha esetleg mondhatok valamit nem érdekli, hallgat. A lényeg ő maga. Csak az, hogy neki jó legyen minden, én tiszteljem, mert ő egy fontos ember. Fontos a munkája stb.
2023. nov. 11. 08:18
 16/68 anonim ***** válasza:
100%
Régen szar, hogy ezt még mindig tűröd. Normális nő kibszta volna az első ilyen után a pcsába ezt az idiótát. Te meg még most is csak ott tartasz, hogy hallgatod meg nyafogsz.
2023. nov. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
84%
Minek vagy olyan kapcsolatban még mindig, ahol ennyire szarnak rád? Erre válaszolj elsőként inkább.
2023. nov. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 A kérdező kommentje:

Itt neki vannak szabályai amiket nekem be kell tartanom és ennyi.... Nekem nem lehetnek vágyaim, vagyis lehetnek, de úgyse érdeklik őt, könyörögnöm kell mindenért olyan szinten, hogy lelkileg teljesen ki vagyok készülve.


Kedves vagyok hozzá, normális, és egy kedves szava nincs felém.

2023. nov. 11. 08:27
 19/68 anonim ***** válasza:
84%
#15 miért csak neki? Te miért nem vagy fontos? Ha neked megfelel egy ilyen seggbuta nímand, kisebbségi komplexusos gyökér, aki csak mások tiprásával érzi magát valakinek, akkor folytasd. De akkor meg mit itt kérdezgetsz?
2023. nov. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 anonim ***** válasza:
27%
18# ja, akkor meg zsák a foltját. Ha te meg arra gerjedsz, hogy az álszent mártírt játszod, akkor összeilletek.
2023. nov. 11. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!