Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám magamban közömbösí...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám magamban közömbösíteni a vonzalmamat egy férfi iránt?

Figyelt kérdés

Hogy ne kelljen őt kerülnöm, hanem simán tudjak a jelenlétében csak úgy anélkül létezni, hogy zavarba jönnék.

Hogy érjem el, hogy ne legyen rám ilyen hatással?

Ok: foglalt vagyok, nem kell nekem, ezt az agyammal tudom, mégis mindig újra kezdődik.

Még mielőtt mondanátok, a kapcsolatom rendben van, sok éve tart, ilyen nem baj ha időnként van, de ezt most valahogy nehezebben bírom kiírtani magamból vagy legalább nem zavaró szinten tartani.


nov. 13. 00:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi hiányzik a kapcsolatodból? Szerintem itt érdmes kezdeni a probléma megoldását. Egyszerűen mi nők, ilyenek vagyunk. Ha hiányzik valami, akkor fantáziálunk másról.
nov. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%
Így kell elrontani 3 ember életét is, na szuper. Szerintem szakíts mert ezek szerint nem szereted őszintén a párodat. Vagy maradj vele, de akkor ennek az embernek őszintén mondd el mi a helyzet, ne játszmázz vele tovább és ne húzd az agyát, hanem közöld vele is őszintén hogy mi a helyzet, és akkor felejtsétek el egymást ha valóban ennyire nem lehetsz vele. Ez lenne a tisztességes viselkedés, a kettő közül valamelyik.
nov. 13. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem teljesen ok a kapcsolat ha be be indulsz időről időre más pasikra, beszéld meg a pároddal a problémákat.
nov. 13. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Különben amiatt zavar a legjobban, mert látszik, hogy ő pont így van velem, hogy vonzódik. És mikor rámnéz olyan érzés kap el, hogy mindent tud. Ha ez nem lenne, nem lenne olyan érdekes.

Mi hiányzik? Hát az, hogy egy 10+ éves kapcsolatban már nyilván nincs ilyen jellegű játékosság, kíváncsiság a másik felé, mert már ismerem. Ehelyett van egy csomó jó dolog a kapcsolatunkban, de ez pont nem olyan, ami ha hiányzik, akkor megbeszéljük és akkor működni fog. Ez egy darabig van, aztán elmúlik. Arra akarok kilyukadni, hogy ez nem a kapcsolat hibája, hanem egy természetes folyamat.

nov. 13. 10:19
 5/8 anonim ***** válasza:
Milyen időközönként találkoztok,hogy ezt ki hozza belőled? kérdés a pàrod szereted jobban vagy őt.Gyerekek vannak a csalàdban?Mert akkor ez nem lehet egyszerű dolog,érzelmileg kihez húzódsz jobban.15 20 èves kapcsolatról beszèlünk?Akkor lehet meguntad ha másra vágysz.
nov. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#6 Értem amit mondasz. De neked is értened kell, hogy most fontos döntést kell meghoznod. Vagy megpróbálsz ilyen szempontpól javítani a párkapcsolatotokon és/vagy elfogadod, hogy egy hosszútávú párkapcsolatban, az újdonság varázsa soha nem lesz olyan. Vagy pedig szakítasz. Értem, hogy azt érzed, hogy a párkapcsolatod jó és csak az a játékosság hiányzik, ami minden kapcsolat kezdetén van. De ha ezen nem dolgozol magadban, akkor mindig elő fog jönni egy másik férfival ez az érzés. És ez először téged őröl fel, majd a párod aztán pedig a kapcsolatotokat. Szerintem egy hosszútávú párkapcsolatban is benne lehet a játékosság, tűz, szenvedély. Csak már nem olyan egyszerű, mint az elején. Velem sokszor megtörtént ez, és volt olyan, amikor el is hagytam emiatt a párom. És nehéz volt, mert tényleg mindenben passzoltunk. Tökéletes harmóniában éltünk, egyszerűen minden megvolt benne amire vágytam, talán több is. Nagyon szerettem, de mégjobban vágytam arra a játékosságra. Aztán ez megtörtént újra és újra. Annyira bántott, magamat hibáztattam. Azt éreztem, hogy függök attól a kezdeti szenvedélytől. Végül tudatosan szingi maradtam pár évig. Nagyon nehéz volt, de rádöbbentem, hogy egy kapcsolaton dolgozni kell. És ha szeretnék valami hosszútávút, akkor kompromisszumot kell kötnöm. Azóta is keresem azt, akiért "megéri ez". Szóval bevált tippeket nem tudok adni, de próbáljatok a pároddal olyan randikat szervezni, amilyenek még nem voltak. Valami izgalmasat, ami kiránt kicsit a hétköznapokból és ezáltal megismerheted egy új arcát. Ami izgalmas.
nov. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#4* :D
nov. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az energiákat érzitek egymás között, egyfajta metakommunikáció megy aze emberek között, ki-ki mennyire érzékeli, ez teljesen normális folyamat.

Ne tedd magad ezért rosszá, ettől még nem szoktak elválni stb..

Vagy te vagy nagyon fogékony arra, hogy benne mit mozgatsz meg, és akkor ez nem rólad szól, csak érzékeled az ő "vágyait, gondolatait".

vagy belőled is elindultak irányába gondolatok azaz te generáltad, és ő viszonozza a jeleket.

Deritsd ki, hogy ki mozgatja a szálakat, és ott lehet ezeket szépen elkötni, és nem táplálni többet, ha téged ez zavar..

nov. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!