Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pàrkapcsolatban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pàrkapcsolatban a fèrfinak van egy kocsija mièrt mondja a nő, hogy a kocsi az közös, a kocsink?

Figyelt kérdés
Ugyan ennek az ellentetje mikor a nőnek van kocsija, de a pasinak nincs akkor a nő kocsija.
nov. 13. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
34%

Hihi, tudod van az a régi vicc, hogy


"- Barbie babát szeretnék venni.

- Milyet parancsol? Van görkoris Barbie 19,99 dollárért, strandra menô Barbie 19,99-ért, fodrász Barbie 19.99-ért, és van elvált Barbie 260-ért.

- Ez miért ilyen drága?

- Azért, mert az elvált Barbie-hoz jár Ken háza, Ken kocsija, Ken hajója és Ken bútorai"

nov. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%
Mert pénzéhes.
nov. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Mert egy beszélgetés során senkit nem érdekel az autó pontos tulajdoni jogviszonya, mert 99%-ban nem az a lényeg. Valószínűleg együtt használják, mindenki tudja miről van szó, ennyi.

Ez megint olyan amiből normális ember egy valós párkapcsolatban nem hogy ügyet nem csinál, de még csak egy fél gondolatot sem pazarol rá. Csak nektek inceleknek mániátok ilyen marhaságokon lovagolni a képzeletbeli kapcsolataikban.

nov. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%

"nektek inceleknek"


Mondta a hármas válaszoló az egyetlen kérdezőnek, helyes igeragozást alkalmazva.

nov. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi egy család vagyunk, élet és vagyon közösségben. Alsógatya, bugyi nem közös, funkcióból adódva, de a kenyai koszunk, a kanalaink, a villáink, szabin leszÜNK pl. Stb minden közös. Kocsi, ház, villanyszámla. Ebből a villany, gáz számla az én nevemen van, a kocsi a páromén, a hàz meg fifty-fifty, ahogy az anyagi terhek viselése is, még gyes alatt is felesbe fizettünk mindent, pedig a bébiket csak én szültem, szoptattam, ő nem, mégis közösek😉. Közös volt mindenünk attól a perctől fogva, hogy tudtuk, ez egy igen komoly kapcsolat lesz köztünk, ezért összeköltöztünk.Ilyen ez az egység.
nov. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Konyhai koszunk
nov. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor én megcáfolom, mert nő vagyok, a kapcsolatunk elején vettem az autót. Mindketten azt használjuk jó ideje, a férjem az övét az apjának adta. És mindketten a MI autónkként hivatkozunk rá, egyszerűen mert közösen használjuk🤷🏻‍♀️ Nem kell ezt túlkombinálni.
nov. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is szoktam mondani...pedig nekem is van.

N 31

nov. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a ház az enyém, a "párom" aki nem a férjem, azt mondta, hogy a háza előtt ne parkoljon autó.

Nem akadtam ezen ki, hogy ....nézőpont kérdése, hogy ki melyik szóra ül fel és rágodzik rajta évtizedekig...

nov. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!