Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mi van? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel írt, délig cseteltünk.(ismerkedés, randi volt már) Utána 5kor közölte megy kondizni, találkozik a barátaival, lehet nem fog tudni írni ha nagyon fáradt lesz. Azt is hozzá tette dèlután miért nem írtam, hát azért mert vártam a válaszát. Kicsit ki volt akadva, mert tudtunk volna többet írkálni. Normálisan, kedvesen elköszönt. Ma reggel 8-kor írtam neki, amit délutan 2-kor nézett meg, és pár szót írt. Arra válaszoltam, azóta se semmi.

Közben rendszeresen fent volt a cseten, úgy érzem valami miatt ignorált. Mintha szándékosan kerülne ma. Kicsit bunkónak érzem a viselkedését. Ha sok a dolga és reggel szól, akkor megértem és kivárom.

Ti mit szóltok ehhez? Más is járt így?


nov. 14. 16:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%

" lehet nem fog tudni írni ha nagyon fáradt lesz"

Azért egy jó éjt csak belefért volna szerintem, annyira nem lehet fáradt valaki. Az rendben van, hogy mindkettőtöknek van saját élete, de ha valaki ismerkedik, akkor kellő figyelmet ad a másiknak és nem csak elvárja azt. Az még egy dolog, hogy este nem írt, hiszen előre jelezte, hogy programjai lesznek, de reggel illet volna jelentkeznie, nem pedig akkor is rád várnia.

nov. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Jáj ez a csetelés annyira félreviszi a dolgokat. Azt gondolta, hogy azt gondolom, hogy ő talán azt gondolta... Ha már most próbálgatjátok, centizitek, hogy kinek kell jobban a másik, azaz ki lesz, aki teper és ki az, aki húzza, akkor jobb hagyni az egészet, mert nincs benne őszinteség és bizalom.
nov. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Igen, csetelésnél sok minden félreérthető, viszont ha valaki azt mondja, hogy ma nem érek rá, rendben, de attól másnap még írhatott volna, ha tényleg annyira érdekli a másik. Főleg úgy, hogy még ő kéri számon a kérdezőn, hogy miért nem ír sűrűbben.
nov. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

ilyen nálam is volt egy hétig szinte levegős sem vettünk egymás nélkül 10 percenként üzenet váltás, majd utána megszünt, és akkor ezt fogadd el, hogy most nincs tonna levélváltás, most ilyen a kabát ami rajta van..idézőjelben..

aki csak függő lesz a másiktól és elvárások vannak ott szenvedés a vége..

ha nem várod, hogy irjon akkor nem csalódsz, ennyi

lazits, és ne várd befeszülve

nov. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Én nem értem miért jó állandóan írogatni, ha találkozni is lehetne.
nov. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%
Azt gondolom, hogy felnőtt embereknél rá lehet kérdezni, hogy mit gondol, hogyan tovább és mikor lesz a következő randi.
nov. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%

Lehet valójában írni akar, sőt holnap veled akarja tölteni az egész napot.

De ugye van egy ilyen közvélekedés, hogy hát egy rendes embernek nincs erre ideje, meg ő vagy te leszel a tapadós ha hirtelen sokat írsz.

Megy ez a csiki csukizós apró lépésekben való közeledés a másikhoz.

Mert ha neadj isten ne ez menne az azt jelentené, hogy 2 ilyen módon nyitott ember biztos le is fekszik közösen töltött 20 óra után.


Undorító virtus

nov. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Engem az zavar a legjobban, hogy tegnap még lelkes volt, elköszönt rendesen, ma pedig délután 2-kor nyitotta meg az üzenetemet. Nem varom el senkitől hogy folyamatosan kommunikáljunk, de ha valaki látja, már pedig biztos látta az értesítőt nagyon durva dolognak tartom a másik emberszàmba se vételét. De igen, írnom kellett volna még, de így legalább kiderült ez...
nov. 14. 18:04
 9/14 anonim ***** válasza:

Szetintem egy online cset senkinel nem vàlt ki kötődéseket.

Irogatott érdekelted aztán lejött a témárol.

Az írogatást megunta.

nov. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Lehet egyszerűen csak ki volt ütve, írta is haverokhoz megy. Passzolna ebbe egy görbe mulatós éjszaka, aztán délutánig alvás és kómásan ébredés, nem gondolod?

Ha nagyon kombinálni akarsz még azt is hozzáképzelheted hogy miattad volt ilyen szomorú hogy inni ment, hiszen nem írtál neki korábban :O

nov. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!