Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mi van? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel írt, délig cseteltünk.(ismerkedés, randi volt már) Utána 5kor közölte megy kondizni, találkozik a barátaival, lehet nem fog tudni írni ha nagyon fáradt lesz. Azt is hozzá tette dèlután miért nem írtam, hát azért mert vártam a válaszát. Kicsit ki volt akadva, mert tudtunk volna többet írkálni. Normálisan, kedvesen elköszönt. Ma reggel 8-kor írtam neki, amit délutan 2-kor nézett meg, és pár szót írt. Arra válaszoltam, azóta se semmi.

Közben rendszeresen fent volt a cseten, úgy érzem valami miatt ignorált. Mintha szándékosan kerülne ma. Kicsit bunkónak érzem a viselkedését. Ha sok a dolga és reggel szól, akkor megértem és kivárom.

Ti mit szóltok ehhez? Más is járt így?


2023. nov. 14. 16:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem vgy a szintjen.. megengedheti .
2023. nov. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem. Annyit írt sok dolga volt..
2023. nov. 14. 21:24
 13/14 A kérdező kommentje:

10

Nem nem gondolom, mivel reggel dolgozni megy. És az ha vki találkozik a barátaival nem azt jelenti hogy részegre issza magát.

2023. nov. 14. 21:25
 14/14 A kérdező kommentje:

11

Óh igazán? Netán ismered? Mesélj kérlek

2023. nov. 14. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!