Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok/hölgyek! Bejön nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/hölgyek! Bejön nektek az alábbi cukker-mukker, már-már majdnem a Ti hormonjaitokat magában hordozó fiúcskák stílusa?

Figyelt kérdés

1.kefe haj minimum félkiló zselével( mert hát ha valaki megtámadja a kiszemelt hölgyemény, egyből előjön belőle az alfahím, és ő nem ököllel, hanem a haja ezen adottságával falkörőkosként funkcionálva azt neki ront a riválisnak, pont úgy, mint egy rinicérosz teszi azt a vadonban)

2., fehér alapon szívecskés-szivárvànyos, esetleg "hope,f*ck, swag,", stb feliratú póló, 3. répa naci , ami persze csak a bokájáig ért,

4.az utolsó pedig a szövet szellőző, kb egy nyarat kibíró fekete Nike cipő


2019. okt. 23. 15:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Nagyon taszít ez a stílus.


Mondjuk nem értem, miköze van ehhez a mi hormonjainkhoz, mert amiket leírtál, azok ízléstelen dolgot többnyire, nem nőiesek.

2019. okt. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Csak nem egy ilyen pasit valasztott a kiszemelted helyetted?
2019. okt. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Második.. Hogy jön ide a kiszemeltem? Honnan tudod , hogy egyáltalán van e? Na,de nem vitatkozom a magadfajtával, mert te egyértelműen a cukker mukker fiúkat imádod,te meg cukker lány vagy. Az meg tudom milyen kaliber. ;) Szép napot! Sajnos a Zara ma zárva van :/
2019. okt. 23. 16:01
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedből valamiféle sértettség sugárzik. Egyébként tiniként valószínűleg bejött volna nekem az ilyen. De már felnőttem és a komoly férfiak vonzanak.
2019. okt. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Igen, nagyon cuki, jöhet, úgy beleraknám a kávécskámba, nyami.. ;)


Inkább ilyen, mint egy bunkó ősember utánzat, mint a legtöbb fassz. :D

2019. okt. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Ratapintottam a lenyegre, ne aggodj, majd tul leszel rajta :(
2019. okt. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#3, Parndorfban nyitva van... :D
2019. okt. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szóval egy langyi?

De mit akarnak az egy nőtől?

2019. okt. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megmelegíteni, mi mást tee. ;)
2019. okt. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen,en most ki akarok probalni egy ilyet. Meguntam a tokeletes adoniszra kigyurt pasikat.

N/25

2019. okt. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!