Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy valaki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy valaki nem érdemli meg a kölcsönös szerelmet?

Figyelt kérdés
nov. 16. 09:23
 1/7 anonim ***** válasza:
98%
A szerelem nem érdemi alapon működik.
nov. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Pont az kapja meg aki nem érdemli meg..
nov. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Nincs olyasmi, nem létezik az, hogy valaki megérdemel valamit vagy se ha jó ha rossz ember.

Ő teszi magát oda, hogy érjék hatások, ő kiegyensúlyozott, boldog egyedül is. Ő jár társaság közé, ő beszélget emberekkel és ő jön össze valakivel, aki hasonló, mint ő vagy az ellentétje.

nov. 16. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Nem is boldogok egyedul. En ismerek egy idegbeteg szomszedot minden pasira ráakaszkodott ha házas a pasi ha nem, állandoan káromkodott, szoba állt iszákosokkal is már, mire végre lett vmi palija akkor meg elszaladt vele a lo nekiállt bulizni aztán 2 szer hivták rá a rendőrt hogy biztos kábszereznek, de végre azota el van dugulva már.

Az egész ház utálja.

Bele volt betegedve hogy senkinek nem kell mire végre leállt vele vki.

nov. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azért érzem így, mert szüleimnek főleg anyámnak sok elvárása volt felém, és többek között anyám részéről az, hogy mindig szép legyek meg tökéletes, hogy kelljek majd valakinek. Nem egyszer mondta el, hogy nem lesz soha senkim, mert X vagyok meg Y, aztán ha volt valakim, akkor azt mondta, hogy ő elhagy úgyis hamarosan, mert Z vagyok. Majd amikor az első barátommal szakítottam, mert toxikus volt a kapcsolat és nagyon rosszul bánt velem, azt mondta anyám, hogy senki nem fog úgy szeretni, mint ő. Tehát el volt ültetve a fejembe a program, hogy a legtöbb, amit kaphatok, amit érdemlek, az egy toxikus kapcsolat, de ha XYZ vagyok, akkor még ennyi sem. Ezt a kijelentését 8 évvel később elemeztem ki és akkor tudtam elfogadni magam, akkor jöttem rá, hogy szerethető vagyok, boldog párkapcsolatot érdemlek. Nem lehet, hogy neked is valami hasonló van ami miatt így érzed?
nov. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eleve ki határozza meg, hogy amit te megérdemeltnek gondolsz, az valójában megérdemelt-e?
nov. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az nem érdemli meg, akiben nincs szeretet, aki nem tudná viszonozni.
nov. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!