Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális,ha beleszerettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális,ha beleszerettem eggy 12és fél éves lányba 24 éves létemre? Tudom hogy nem normàil, de kölcsönös! Ő is szerelmes belém. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2021. máj. 18. 21:30
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
3%

Szia szerintem normails vegulis miert ne?

Hallottam már 20-30-40 ev kulonbsegrol is. Szoval szentem norma de Te tudod mit erzel iránta ha tenyleg Ő az akkor valami meg lehet koztetek a lenyeg hogy tudd a hatranyait es eselonyeit annak amit teszel de most a szived donteses a fontos ..................xD bocs az ékezetekért

2021. máj. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
91%
Azonnal verd ki a fejéből, és a sajátodbol is! Először is nem múlt el 14 éves, másodszor b@szki, felnőtt férfi vagy!!! Ezt a szülei sem fogják engedni. Nem lesz jó vége. Nehéz, tudom, de enged el! Ez a lány még gyerek!
2021. máj. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
90%
Keress egy korodbeli csajt!
2021. máj. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

1.

Tiszta szivemből szeretem

Ő is szeret mert látszik rajta nagyon, lesem tudja tagadni!


Igen inkább a hátrányaitól félek mert még nincs 18 éves

2021. máj. 18. 21:38
 5/34 anonim ***** válasza:
92%

Te komolyan belezúgtál egy kislányba? Pfff... Ő persze hogy szeret, mert hülye kis naiv GYEREK.


Az viszont téged minősít, hogy a korosztályodból képtelen vagy csajot összeszedni.

2021. máj. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
92%

12 és fél éves a lány, te meg 24 éves vagy.


Ez nem szerelem, csak hírtelen fellángolás, ami egy pár nap, hét, hónap múlva módosulhat.


Ez nem stabil kapcsolat.


Engedd el, ha jót akarsz magadnak.

2021. máj. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
31%
Várd meg, hogy minimum 15 legyen, aztán szerintem már nagy baj nincs.
2021. máj. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
72%
*csajt
2021. máj. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
94%
Jó, értem, szerelmes vagy... akkor legyél most felnőtt és ÉP ÉSSZEL gondolkozz el ezen, hogy mégis mit művelsz.
2021. máj. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
94%
12 éves persze hogy "szerelmes" én még a fába is szerelmes voltam, mivel nem alakult még ki az érett felfogás és gondolkozás. ő egy gyerek egy fél ember. nem tud még racionális döntést hozni, te észnél vagy?
2021. máj. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!