Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsonykor szerelmet vallani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonykor szerelmet vallani a kiszemeltemnek, ha valószínű nem lesz kölcsönös?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam írok neki karácsonyra (szoktunk amúgy beszélni hetente kb.) És valahogy arra terelem a témát.
2019. dec. 24. 09:46
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Rossz ötlet, nincs rá reális esély, hogy ebből pozitívan fogsz kijönni.
2019. dec. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Felejtsd el.
2019. dec. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell valakinek szerelmet vallani, akivel néha beszéltek? Hívd el inkább randizni.
2019. dec. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Ez a szerelmet vallani dolog sosem jó a filmvásznon kívül. Ha van létjogosultsága, az ember érzi és értékeli vallomások nélkül is
2019. dec. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Te magad is érzed, hogy nem kölcsönös a dolog. Akkor miért tennéd tönkre a saját karácsonyodat, meg egy kicsit talán az övét is? Ha tetszik, valamikor hívd el randira (ma már ne!), aztán ha úgy alakul, és lesz köztetek több is, majd beszélhetsz neki az érzéseidről. Mindennek megvan a maga ideje. Ha elsieted a vallomást, azzal csak elriasztod.
2019. dec. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintem szokta erezni amikor vele vagyok csak nem érdekli.
2019. dec. 24. 10:04
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem hívd el egy kávéra,ha visszamentek dolgozni.

Ha elfogadja,pozitív.

Ne támadd le azonnal,meg szerintem ne karácsonykor

2019. dec. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne alázd meg magad. Borzasztó kínos lenne. Ha olyan típus, a hátad mögött még jókat röhögne is rajtad a barátaival.
2019. dec. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
azt nem lehet tudni hogy kölcsönös lesz-e, de sablonos az biztos, hogy nagyon sablonos lesz, ahogy a lánykérés karácsonykor.
2019. dec. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem érdekli, akkor főleg marha jó ötlet. Ne legyél már hülye gyerek.
2019. dec. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!