Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik laza kapcsolatban vannak/...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik laza kapcsolatban vannak/voltak mennyit programoztok együtt?

Figyelt kérdés
Szoktatok elmenni étterembe/ wellnessbe..? Nagyobb séták.. romantikus estek… akár fesztiválok/külföldi nyaralás közösen? Stb… vagy ez csak nekem tűnik félig kapcsolatnak..?
nov. 16. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Termeszetesen! És mindent a férfinek kell ilyenkor fizetnie.
nov. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen. Nem is csinalnám azt hogy felmegyek a pasihoz 1 orára aztan ügyesen felöltözök es hazamegyek.

Ez inkább elundorítana csak a pasitol..

nov. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
De akkor ez nem laza kapcsolat, hanem párkapcsolat. Mindenképpen meg kéne beszélni. Mert ha én valakivel jól érzem magam az ágyban, és csinálunk közös programokat is, aztán kiderül, hogy mondjuk van neki valaki más is, hát az elég nagy pofon. Én jártam így, azt hittem alakul köztünk valami, aztán mégsem. Amikor mondtam a srácnak, az volt a válasza, hogy én nem ígértem neked semmit. Mégis mit kéne ígérni? Elmentek együtt egy vacsira, utána szexeltek, aztán találkoztok megint, elmentek moziba, szexeltek. Nem így indul egy kapcsolat? Tényleg nem kértem, hogy adja írásba, hogy nem szexel mással, de azt hittem, hogy ez így tisztességes.
nov. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Két ilyen volt, az egyikkel az elején volt azért heti egy talink és akkor étterembe mentünk meg filmeztünk stb a szex mellett. Aztán ezek elmúltak és már csak 1 órákat voltunk együtt, szex aztán haza is küldött. A másikkal jobb volt, monjduk vele jártam is egy ideig, de a kapcsolat nem működött, úgyhogy maradt a szex meg a talik, a talikon fogtuk egymás kezét meg csókolóztunk is. Az előzővel nem volt ilyen.
nov. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nekem azt mondta ez részéről laza kapcsolat és ilyent is keresett, de én kapcsolatnak érzékelem.. pedig én nehezen tudok elköteleződni…

Lovagias, ha írok is neki azonnal válaszol, érzem hogy nem tárgyként kezel, csak nem értem… nem ilyen egy rendes kapcsolat is..?

nov. 16. 13:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem. Ha az elején leszögezte, hogy laza kapcsolatot akar, akkor szerintem menekülj.
nov. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tapasztalatok érdekelnek, akinek volt hasonló kapcsolata.. nekem ő az első ilyen kapcsolatom.
nov. 16. 19:56
 8/9 anonim válasza:
Ezt situationship-nek hívják, tényleg menekülj mert valószínűleg a végén te fogsz sérülni. :/
nov. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Akik laza kapcsolatban vannak/voltak mennyit programoztok együtt?"


Egyénfüggő. Attól függ, hogy milyen ember:



A)

Ha szereti a társaságot, ha igényli a társaságot, tisztel, mint embert és úgy gondolja hogy számodra nyilvánvaló (hiszen megvagytok állapodva abban, hogy laza kapcsolatban vagytok), hogy barátság extrákkal fajta viszonyt/szexkapcsolatot űztök akkor simán elvisz wellnessezni, iszogatni bulikba stb.


B)

Ha nincs szüksége társaságra, akkor csak szexel veled hetente amikor ráértek és jól van.


C)

Ha tudja, hogy csak úgy tud ágyba vinni minél többször (míg rád nem un), hogy összezavar (hiszen első ilyen jellegű viszonyban vagy - tapasztalatlan vagy) akkor elvisz bárhová.


All in all bármelyik opciót is nézzük laza szerkezetű kapcsolatban van veled és ez nem fog változni ha nem szól, hogy többet szeretne tőled, míg csak programozik veled az egyáltalán nem jel arra, hogy többre tart, mint dugópajti/szexpartner.


Rá kéne kérdezni, hogy miért lóg veled ágyon kívül konkrétan, de tedd úgy mintha zavarna az a tény.


Egyértelmű ha kinyög valami szánalmas kifogást és visszavonul, véget vett az egésznek, vagy tök nyugisan kijelenti, hogy neki a laza kapcsolatba belefér a mászkálás akkor megvan a válaszod.

nov. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!