Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek saját lakása/háza van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek saját lakása/háza van közösen a párjával, előfordult már, hogy rajtuk kívül álló okok miatt megbánták a vásárlást, mert nem érezték ott jól magukat?

Figyelt kérdés
Olyanok véleménye érdekelne, akik közösen vettek házat vagy lakást és hiába voltak körültekintőek a vásárlás előtt, mégsem érezték jól magukat az új helyen és nem tudták az otthonuknak tekinteni? Eladták vagy megszokták? Ha eladták, hogyan alakult a jövőjük?

nov. 17. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Megszoktam, egy részét amit zavart azt pedig átalakítottuk. Ma már nem cserélném el semmire az otthonom úgy szeretem, szépen belaktuk es felújítottuk igaz 3 év kellett rá.
nov. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én egyelőre vadidegennek érzem itt magam, három hónapja költöztünk be, de semmi kötődésem a házhoz és a környékhez 😔
nov. 17. 16:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Három hónap az lófitty ahhoz, hogy otthon érezd magad egy új helyen. Szerintem.

Egyébként volt ilyen, megvettük, megnéztük, mindenkivel beszéltünk, akivel kellett, aztán kb így fél órával azután, hogy aláírtuk az adásvételit, bejelentkezett egy harmadik fél, aki csak akkor értesült rólunk, és kész, áthúzta az addigi terveinket (közös tulajdonú tér használatát illetően) :D Abban a pillanatban nem voltunk éppen boldogok. De megtanultunk együtt élni vele, bosszankodtunk párszor, de alapból is átmeneti otthonnak vettük, így 5 év múlva elköltöztünk, úgy voltunk vele, addig kibírjuk. Ha állandóra vettük volna, akkor szerintem 5 évig nem húzzuk ki ott, eladjuk és költözünk, mert eléggé dealbreaker dologról lett volna szó, amivel nem tudtunk volna életünk végéig együtt élni.

nov. 17. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk, miután a szomszédba költözött egy kétgyerekes házaspár. Apuka melózik, anyu üvölt a gyerekkel, a gyerek visszaüvölt - nyáron ez természetesen odakinn, pepitában.


Kértük szépen, csúnyán, hívtunk rá rendőrt, mert azt hittük, bántalmazás folyik - most áruljuk a házat.

Szerettünk itt élni, de így nem, hogy majdnem 0-24 az ordibálást hallgatjuk.


Költözünk - az új ház 50méteres körzetében nincs szomszéd :D

nov. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!