Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell azokkal írkálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell azokkal írkálni akik csak small talkoznak téma nélkül, hogy vegyék már magukat észre hogy nem fogom szórakoztatni?

Figyelt kérdés

Akik pl ismerkedni akarnának velem, vagy összejönni vagy legalább barátnak venni, vagy későbbre tenni hogy talán egyszer majd összejövünk, vagy majd lesz valahogy, de addig is legyen valami kapcsolattartás.


És ismerősök, vagy neten társkeresek (mind pasi), már a sírba visznek azzal, hogy rámír úgy, hogy mégcsak témája sincs, semmit nem ír, ami tartalom info lenne, vagy bármi, hanem feldob egy labdát, hogy szórakoztassam én, vigyek én bele témát, tereljem én a beszélgetést. Ha meg én viszek bele témát kérdezem èrdeklődök róla, holott nem érdekel mit dolgozik meg épp ebédel e, a kutyája se érdekel, de akkor meg válaszolnak, mesélnek magukról és továbbra is csak fárasztanak hogy nekem kell témázni, meg őt szórakoztatni. Rámír, hogy én érdeklődjek őróla és mesélhessen magáról?


Ezek az üzik ilyenek, hogy szia. És egy nagy űrsivár semmi utána a képernyőn.

Egy ilyentől màr meg is kérdeztem idegesen(amúgy ezekre vissza se írok általában), hogy amúgy minek köszönget nekem?(ha nincs mondanivalója se)


És most megint olyan aki egyik nap rámír hogy szia.

Másik nap, hogy vagy.

Aztán írogassak neki én mert ő aztán semmit nem ír. Se témája se mondanivalója nincs, csináljak én témát vele.


Másik meg mesél a munkájáról persze semmi nem érdekli abból hogy velem mi van, nekem milyen a munkám vagy életem vagy én ki vagyok egyáltalán. Csak válaszolgatnak arra hogy én kérdezgetek.

Csak reagálnak arra ha én feldobok témákat.


nov. 18. 10:11
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

De írtam hogy nem írkalok velük!

Van akinek meg is irtam hogy hagyjon a joreggeltjeivel és utana lassan el is kopott a cset.

Masokat simán ignorálok ha kell tiltom is.

De aztan ismerkedek újakkal és megintugyanott tartok csak az arcok változtak!


Kivéve ismerősöket mert azokkkal próbalok kapcst-t tartani mert azok nem véletlen ismerőseim.

De az is kezdi higy vagy.

En irok éntémázok erre.(pl tanulok. Direkt vissza se kerdezek már.)

Aztán az én témámat fejti tovább: és mit?

(Már megint az hogy töltsem ki én a nagy semmi űrt a csetben. Én témazzak en meséljek, neki mondanivaloja zero. De azért itt zsibbaszt. De semmi oka nincs arra hogy rámírt. Semmi apropója ötlete témája nincs de szorakoztassam én)

nov. 18. 10:36
 12/36 A kérdező kommentje:

Ja meg 6!

A sziára ha vissza írok egy sziát abnol tudod mi szokott lenni? Leírom:

-Szia!

-Szia :)



.

.

.

.

.

.

.

Egy b.szott nagy semmi.

nov. 18. 10:37
 13/36 anonim ***** válasza:
85%

Száz szónak is egy a vége

Manapság az emberek krvara nem tudnak kommunikálni

Ez nemcsak nálad van igy,sokunknál. Teljesen feleslegesen húzod fel magad. Ignoralni kell teljesen aztán elunjak. Ennyi. Es megtalalni azt a pár szazalekot akikkel jol megy a beszelgetes

nov. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

Nem is tudok ezekkel kapcsolatot kialakítani mivel felforralják az agyvizem is.

Jelenleg azt gyakorlom csak hogy ne üvöltsem le más embereket haját is a fejéről. Türelmet kultúrát gyakorolok. Es higgadt kilépéseket tiltásokat. És nagylevegőket venni a következő turnushoz.


De ezeknek van volt lesz bnője! Nekem meg igy hogy?


Ha vkivel el is jutok randikra az szinte 90%-ban szól arról hogy elmesélik az egész eletüket is akár, vagy volt kapcsolataikat az ő szemszögükböl, rólam meg nem érdekli őket semmi, néha azon gondolkodom hogy tudja egyáltalán azt hogy most nővel vagy férfivel beszél vagy ki ül mellette, esetleg engem hogy hívnak?

Hu de meg is szivattam vkitezzel az nagy volt!:D


Volt egy pasi nagyon rámnyomult hogy mindenképp találkozni akar velem újra nagyon tetszem neki menni akarna velem nem tudom hova is, hivhat e még tetszik e nekem ő.

Aztán "köcsög" módon megkerdeztem tőle hogy szerinted engem amúgy hogy hivnak...?

Na lefőtt a srác helyből!!! De a pánikban ki tudta nyögni a társkeres nicknevem szerencsére. Ezzel profibb volt mint én mert speciel nekem be se ugrott milyen melyik nicknévvel vagyok azon az oldalon és pánikban én nem tudtam volna ezt megválaszolni.


De akkor nagyot nőtt a szememben hogy pánikban képes volt eltalálni:D

De amugy a valodi nevem az úgy meg se volt neki, de ő hősszerelmes..

nov. 18. 11:03
 15/36 anonim ***** válasza:
82%

Kerdezo. Bamulatosan tudod kitolteni a teret irassal, mikor arrol van szo, mennyire nem erdekel teged a masik ember, es mennyire nem hagy magadrol beszelni szerinted.

Nem fogod soha belatni, hogy a te keszulekedben egeszen biztos van hiba. Haat, sok sikert.

nov. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

"Kérdezem hogyan kell ezekkel beszélni hogy megvilágosodjanak?"


Sehogy. Nem kell valaszolnim

nov. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%

#12

Én is néha sziával indítok, aztán ha jön válasz akkor írok valamit.

nov. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

15. Ne haragudj téged erdekel az hogy pl épp takarítok?

Vagy a macskámat viszem oltatni?

Vagy a munkahelyen kifogyott a nyomtatóból a papír?

Akikkel eddig jártam azokkal mindenről volt szó csak small talkról nem soha.

Ez nekem mégcsak nem is ismerkedés hogy szia mizu hogy aludtál jol kösz es te. Ilyen kèrdés az egyik pasitól most itt virít a telomon hogy milyen volt az estém. Én nem akarok erről fecsegni.

Meg a jól aludtál? Az is már sírba visz.

Neked is az első mindatom a kerdésben javaslom fgyelmedbe.

nov. 18. 12:20
 19/36 A kérdező kommentje:
Ha nem tudnak mit írni nem kell erőltetni az írást. Én belezsibbadtam már abba hogy én szórakoztassak másokat dobjam fek a csetet adjak tartalmat a csetnek az ismerkedést vezessem a beszélgetèseket vezessem én meg nem kapok semmit.
nov. 18. 12:22
 20/36 A kérdező kommentje:

Ja es nem én vagyok a fèrfi. Nem is nekem kéne témázni terelni manipulalni stratégiázni hadizervezni iranyitgatni a kontexteket szitukat de mindig rám van testálva. Mert annyit ír a másik hogy szia.

Vagy épp jóreggelt.


Ügyesen tudnak köszönni mert azt megtanulták az oviban. Kösz de erre mi érdekeljen engem mégis mikor fel se hívja a figyelmem semmire?

nov. 18. 12:25
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!