Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell azokkal írkálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell azokkal írkálni akik csak small talkoznak téma nélkül, hogy vegyék már magukat észre hogy nem fogom szórakoztatni?

Figyelt kérdés

Akik pl ismerkedni akarnának velem, vagy összejönni vagy legalább barátnak venni, vagy későbbre tenni hogy talán egyszer majd összejövünk, vagy majd lesz valahogy, de addig is legyen valami kapcsolattartás.


És ismerősök, vagy neten társkeresek (mind pasi), már a sírba visznek azzal, hogy rámír úgy, hogy mégcsak témája sincs, semmit nem ír, ami tartalom info lenne, vagy bármi, hanem feldob egy labdát, hogy szórakoztassam én, vigyek én bele témát, tereljem én a beszélgetést. Ha meg én viszek bele témát kérdezem èrdeklődök róla, holott nem érdekel mit dolgozik meg épp ebédel e, a kutyája se érdekel, de akkor meg válaszolnak, mesélnek magukról és továbbra is csak fárasztanak hogy nekem kell témázni, meg őt szórakoztatni. Rámír, hogy én érdeklődjek őróla és mesélhessen magáról?


Ezek az üzik ilyenek, hogy szia. És egy nagy űrsivár semmi utána a képernyőn.

Egy ilyentől màr meg is kérdeztem idegesen(amúgy ezekre vissza se írok általában), hogy amúgy minek köszönget nekem?(ha nincs mondanivalója se)


És most megint olyan aki egyik nap rámír hogy szia.

Másik nap, hogy vagy.

Aztán írogassak neki én mert ő aztán semmit nem ír. Se témája se mondanivalója nincs, csináljak én témát vele.


Másik meg mesél a munkájáról persze semmi nem érdekli abból hogy velem mi van, nekem milyen a munkám vagy életem vagy én ki vagyok egyáltalán. Csak válaszolgatnak arra hogy én kérdezgetek.

Csak reagálnak arra ha én feldobok témákat.


nov. 18. 10:11
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
92%

"èrdeklődök róla, holott nem érdekel mit dolgozik meg épp ebédel e, a kutyája se érdekel"


Mondjuk ezek alapján te magad is csak small talkot nyomsz.

nov. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

A családom vagy kollegák bnők legalább nem feleslegesen irkálnak rám hanem.kimondottan mert olyankor akarnak valamit.

Pl kollega ír hogy hetfőn névnapozunk bele kell adni vagy vigyek be sütit.

Tesóm ir hogy az egeszségpénztári számlákat adjam neki le.

Mama ir hogy csinált ebédet menjünk át.

A szervizes hiv hogy kész a laptop menjek

A gázos hív hogy talált alkatrészt mikor jöjjön.


Egy társkeres meg ír hogy szia mizu mit csinalsz. Es bazi nagy semmi de az akkora semmi mint a világűr.

nov. 18. 10:14
 3/36 A kérdező kommentje:

1 nem kelti fel az érdeklődésem se! Nem ir olyat pl kepzel megyek gokartozni vagy lesz ejszaka gyorsulási jössz e.

Leirja hogy mit dolgozik.

Ennyinerovel odamehetnék minden munkáshoz is meg postáshoz meg ugyvedhez is hogy meselje el mit dolgozik.

Mi vagyok en?

nov. 18. 10:15
 4/36 A kérdező kommentje:

De most nem érted te se?

Ha erdekelne ki mit ebédel ki se jutnék a tarsashazbol se mindenkitol megkerdezhetném ezt is. Mert mindenki elmesélné szivesen!

nov. 18. 10:16
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
És most attól, hogy itt vergődsz változik valami?
nov. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
88%
fáj visszaírni egy sziát?
nov. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Kérdezem hogyan kell ezekkel beszélni hogy megvilágosodjanak?

Egyiknek konkrétan már megirtam hogy ne jóreggeltezzen nekem soha többet. Utálom a formális beszelgetéseket!


Azt csinálom hogy nem válaszolok, vagy akár riltom is az ilywneket nem foglalkozok velük. Aztán megismerek 5 másik.pasit a tarskerről és folytatják azok is.



Már az elején kezdik hogy pl megkerdezik másik platformon folytathatjuk e. Megirom a messengert es ott rámir hogy megvagy.

Aztán a szokásos űr csend. Megint en viszek bele témákat képeket én dobom fel az egészet én vagyok kerdező érdeklődő en mesélek vicceseket vagy tanulságosakat. De forditva en nem kapok semmi energiát témát a másiktól. Csak reflektál reagálnak válaszolnak. Meg szia mizu.

Ennyi erővel egy AI robottal is eltudnék fecsegni. Habár az nekem nagyon durva amiket ír..

nov. 18. 10:23
 8/36 A kérdező kommentje:

6 olvasd el az első mondatomat!

Nem vagyok szorakoztatóipar.

Voltam konzum anno azt rendesen meg is fizették ha nekem kell a vendégeket szorakoztatni meg nevetgelni témázni meg en vagyok az idvaro bolond!

Tarskeresőn nekem oda vissza pasi kéne.


Nem az hogy szia es aztán talaljam ki én az egész eletunket is hogy mik legyenek a témák szabadidőnk mit csinaljunk egyutt egyaltalan vigyük e át személyesbe minent rám akarnak "verni".

Ők meg sültgalambot várnak.

nov. 18. 10:25
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
"Hogyan kell azokkal írkálni akik csak small talkoznak téma nélkül" - Sehogy. Talán a profilodban írhatnál többet magadról és a terveidről, céljaidról, és akkor inkább csak olyanok keresnének meg, akiket ezek alapján érdekelsz.
nov. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem, ha ilyen érzeted van valakivel, annyit kell visszaírni h bocsi, nem vagyunk egy hullamhosszon, szia. És utána n írsz. Ez ilyen egyszerű.
nov. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!