Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell azokkal írkálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell azokkal írkálni akik csak small talkoznak téma nélkül, hogy vegyék már magukat észre hogy nem fogom szórakoztatni?

Figyelt kérdés

Akik pl ismerkedni akarnának velem, vagy összejönni vagy legalább barátnak venni, vagy későbbre tenni hogy talán egyszer majd összejövünk, vagy majd lesz valahogy, de addig is legyen valami kapcsolattartás.


És ismerősök, vagy neten társkeresek (mind pasi), már a sírba visznek azzal, hogy rámír úgy, hogy mégcsak témája sincs, semmit nem ír, ami tartalom info lenne, vagy bármi, hanem feldob egy labdát, hogy szórakoztassam én, vigyek én bele témát, tereljem én a beszélgetést. Ha meg én viszek bele témát kérdezem èrdeklődök róla, holott nem érdekel mit dolgozik meg épp ebédel e, a kutyája se érdekel, de akkor meg válaszolnak, mesélnek magukról és továbbra is csak fárasztanak hogy nekem kell témázni, meg őt szórakoztatni. Rámír, hogy én érdeklődjek őróla és mesélhessen magáról?


Ezek az üzik ilyenek, hogy szia. És egy nagy űrsivár semmi utána a képernyőn.

Egy ilyentől màr meg is kérdeztem idegesen(amúgy ezekre vissza se írok általában), hogy amúgy minek köszönget nekem?(ha nincs mondanivalója se)


És most megint olyan aki egyik nap rámír hogy szia.

Másik nap, hogy vagy.

Aztán írogassak neki én mert ő aztán semmit nem ír. Se témája se mondanivalója nincs, csináljak én témát vele.


Másik meg mesél a munkájáról persze semmi nem érdekli abból hogy velem mi van, nekem milyen a munkám vagy életem vagy én ki vagyok egyáltalán. Csak válaszolgatnak arra hogy én kérdezgetek.

Csak reagálnak arra ha én feldobok témákat.


nov. 18. 10:11
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Pedig engem szórakoztatsz itt is :D
nov. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

Gondoltam fel kéne valahogy venni youtube-ra is a randikat ilyen tökfejekkel.

Sajnos nem találom mit válaszolt mert töröltem a delikvenst de volt olyan is akire azzal írtam hogy te amúgy minek köszöntgetsz nekem szinte naponta?(nem irok a sziáira soha semmit de ez képes másnap harmadnap is köszönni)

Valami olyasmit írt merthát beszélni akarna.

erre várom megint ugyan miről, erre megint semmi.

Én meg nem szórakoztattam akkor.

Vártak kicsit aztán törlés.

nov. 18. 12:47
 23/36 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj már le....
nov. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

De a kérdés adott!

Most is itt virít a milyen volt az estém?a másiktól meg a mit tanulok?

És az hogy semmit nem írnak dobjam én fel a csetet.

A társkeren meg egy rakat van már felbehagyva hogy inkább nem is írok már nekik.

Jobban megnézve a postaládám dugig van olyanokkal akikkel írkáltam és be is fejeztem, csak lusta vagyok törölni is.


És ezeknek volt lesz vagy van párja nekem meg nincs.

Tehát hogyan kell ezeket a sziásokat kezelni?

nov. 18. 13:02
 25/36 anonim ***** válasza:
62%
Van egy tippem hogy nézhetsz ki :D
nov. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Egyesek össze is tehetnèk a kezüket hogy velük szóba álltam. Úgy.
nov. 18. 13:16
 27/36 anonim ***** válasza:
83%

Na akkor hadd foglaljam össze:

-El vagy szállva magadtól, téged kéne, hogy szórakoztasson a pasi

-De ha magáról mesél, az a baj

-De ha kérdez rólad, az a baj

-De ha nem érdeklődik rólad, az a baj

-Azt hiszed te érdekes vagy, de ugyanazt a baromságot csapatod oldalakon át, két mondatban el lehet mondani a "tattalmát" ennek, de te kipuffasztod, mint egy lufit

-A "szülinapozunk, hozz valamit" meg a többi, amit írtál, az kell neked. Hogy ebben mi az érdekea, azóta se jöttem rá...



Szóval nekem a kérdésem, te mégis miről akarsz dumálni? Szia helyett mondjuk arra számítasz, hogy valaki ír neked egy kaland novellát? Vagy leírja, hogy mondjuk mi az az atomreaktor? De komolyan, neked semmi se jó.

nov. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

Az a bajom hogy tölem vàrják hogy szórakoztassam! Fogd fel ne zsibbasz már te is!


Ramir hogy szia

(Es bakkfitty.)

Ezek utan én kerdezek en érdeklődök vagy kérdezés nélkül en mesélek magamról en irányitom a beszélgetést en viszek bele temát értelmet infókat viccet vagy flörtöt a másik meg csak egy reagálo ember aki semmit nem nyujt!

De még randiötletem is nekem legyen ha nem akarok padon csövezni.

nov. 18. 13:44
 29/36 A kérdező kommentje:
Kész pitsa mellegmálé szindróma.
nov. 18. 13:46
 30/36 anonim ***** válasza:
100%
Még mindig ugyanazt nyomatod. Továbbra se jött át, hogy te miről is szeretsz beszélgetni amúgy, szerintem te se tudod. Mindenesetre szépen játszod magad és dumálsz nekik, miközben lenézed őket és igazából nem is akarsz tőlük semmit. Minek? De komolyan, minek?
nov. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!