Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A gazdag pasasok miért állnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gazdag pasasok miért állnak szóba egyáltalán az aranyásó nőkkel?

Figyelt kérdés
Mert az egy dolog hogy a nőknek csak a pénz számít nagy többségében, ez nem újdonság, de azt sosem értettem hogy a gazdag pasik ehhez miért asszisztálnak? Simán kitartanak csomó pénzen egy aranyásót aki semmit se csinál. Ha csak a szex az oka, szexpartnert vagy prostit jóval olcsóbban találni, ahhoz fölösleges párkapcsolat olyannal, aki úgysem engem szeret hanem a bankszámlámat.

nov. 28. 15:52
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
81%
Az aranyásók is prostik. Kétlem, hogy nagy különbség van az ő árfekvésük közt, meg egy lakásosé közt, ha egy egész életre felbéreled.
nov. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
76%
Téged ez miért foglalkoztat ennyire? Van a neveden 3 darab póló, mitől félsz, hogy pont téged akarnak majd a nők, vagy irigy vagy az ügyes és ambíciózus férfitársaidra?
nov. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
17%
Hát igen... az ügyes és ambiciózus férfiak példaképe is megmondta: Bátorak legyetek.
nov. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
18%

2! Én most keresek havonta àtlag nettó 1.4-1.5 milliót, mocsok mód nem érzem magam se ügyesnek, e ambíciózusnak. Szerencsés az vagyok, mert olyan hobbim van, ami egyben a munkám és jól fizetnek érte, de ennyi.


Viszont ezt nem reklámozom, nem költök semmire szinte, nem is kellek a nőknek. Nahát...

nov. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
76%

Mert egy kipihent, csinos, mindig topping lévő nőt akarnak, nem olyant aki este fáradtan esik haza a munkából.


Amúgy meg nem tök mindegy neked?

A legtöbb ilyen no meg foglalkozik valamivel. Asszisztál a párjának vagy saját vállalkozást indít.

nov. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
11%

Mondjuk van egy programozó, aki életében nem ért hozzá még nőhöz, de tele lesz pénzzel legkésőbb 35 éves korára.


Az ilyet simán megvezeti akármelyik okosabb nő. Persze van, akit még így sem lehet, mert megijed még egy felajánlkozó nőtől is. Én ismerek ilyet is.


Szóval lehet neked golddigger a nő, de a tapasztalatlan szerencsétlen meg úgy éli meg, milyen szerencsés.

nov. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
13%

"Ha csak a szex az oka, szexpartnert vagy prostit jóval olcsóbban találni, ahhoz fölösleges párkapcsolat olyannal, aki úgysem engem szeret hanem a bankszámlámat"


A prostit óránként más dugja meg.

Az aranyásónál kizárólagosság van. Vesz pasi egy nőt kilóra és csak ő dugja amikor akarja. Ha nem tetszik valami akkor meg kidobja.

nov. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
74%

Vannak férfiak, akik szeretnek adni és nem a nők pénzére mennek. Nekik fontosabb, hogy egy nyugodt, nem agyonhajszolt, kedves és csinos nő legyen mellettük, aki mellé jó érzés hazamenni. Ezek a férfiak nem számolgatják a filléreket, amiket a nőre költenek, akad is nekik nő, és nem a pénz, hanem a mentalitás miatt.

Te meg gyere össze akkor pasikkal vagy szerezz üzleti partnert, aztán felezgessetek, meg számoljátok el az 500 forintos kávémeghívást is, hogy nyugodtan aludhass este.

nov. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
0%

#7

És gumi nélkül.

nov. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
29%
Mert megtehetik. Veled meg szóba sem áll nő.
nov. 28. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!