Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A gazdag pasasok miért állnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gazdag pasasok miért állnak szóba egyáltalán az aranyásó nőkkel?

Figyelt kérdés
Mert az egy dolog hogy a nőknek csak a pénz számít nagy többségében, ez nem újdonság, de azt sosem értettem hogy a gazdag pasik ehhez miért asszisztálnak? Simán kitartanak csomó pénzen egy aranyásót aki semmit se csinál. Ha csak a szex az oka, szexpartnert vagy prostit jóval olcsóbban találni, ahhoz fölösleges párkapcsolat olyannal, aki úgysem engem szeret hanem a bankszámlámat.

nov. 28. 15:52
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
0%
Te milyen alapon mondod ezt? :D Vagy komolyan azt gondolod, hogy bárki elhinné, hogy neked van?
nov. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
66%
Mert az aranyásónál kevésbé egyértelmű, hogy csak pénzen tud numerát szerezni magának + nincs meg a birtoklás és / vagy a "tartozol nekem, mert miattam vagy most, ahol vagy, cicuka" érzet.
nov. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
17%
Tehát magyarul az aranyásó egy nyitottabb luxus prosti?
nov. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
76%
23, ennyire ne legyél irigy az aranyásókra! Menj, te is keress magadnak akkor gazdag pasit, neked is áll a zászló, hajrá!
nov. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
69%
#23 Nem.Az "aranyásó" az egy tök normális nő, aki nem állna veled szóba, ezért learanyásózod.Ennyi a dolog lényege.Ez ugyanaz a mentalitás, mint mikor lequrvázod azt, aki lepattintott.
nov. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
22%

#7,11

Hagyjuk már ezt a kipihent nő szöveget. Minek legyen folyton friss, ha a pasi úgy esik haza későn, fáradt vagy nincs ideje vele kimozdulni?

Talán akkor nem, ha passzív jövedelemből él..Egyébként meg egy ilyen nőtől elvárt, hogy művelt legyen, értsen több dologhoz, lehessen vele beszélgetni sok mindenről, ha már társaságba cipelik, stb tehát ez eleve kizárja azt, hogy csak a külsejével foglalkozzon.

Nem tudom te hol látsz prémium kitartott nőket, de az általam ismertek többségben eléggé csúnyacskak vagy átlagosak, pont hogy a szebbek én van általában onerzet, hogy többre vigyék. Vagy az általam ismert aranyàsókat dobták vagy leuraltàk teljesen..

nov. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
64%

Hát az egyetem mellett prostizni kényszerülő nők is elég műveltek, vonzók és kifinomultak.

Aki itt rejtélyes okból nagyon védi az aranyásókat, és nagyon dörgölőzik a gazdagokhoz nem tudom mit remél. Buksi simit esetleg?

De örülök, hogy sikerült megvitatni a kérdést. Aranyásó: hosszú időre felbérelt, luxus prostituált.

nov. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
24%
🌟🪙Aranyás Show🪙🌟
nov. 28. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
28%

"Aranyásó: hosszú időre felbérelt, luxus prostituált."


Én ezt már fel is írnám az idegen szavak szótárába.

nov. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
46%
Az "aranyásó nők" nagyrésze tipikus plázacica, ami bejön a gazdag pasiknak
nov. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!