Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők miért ilyenek? Egyik nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők miért ilyenek? Egyik nap töltsük együtt a karácsonyt menjünk randizni másik nap csak legyünk barátok. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
nov. 29. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy mondtál neki valamit, amitől nagyon kiborítottad? Bár ez sem rendes magyarázat, akkor mondhatta volna azt is
nov. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
mit csináltál?
nov. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nem csináltam semmit nem mondtam semmit


Kedves odafigyelös voltam nem csináltam semmit

nov. 29. 17:21
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vonzódik hozzád, de erőltette volna.
nov. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%
Csináltál, és tudod mit.
nov. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

Mióta tart a kapcsolat?

Lehet, hogy több vasat tartott a tűzben a lány.

nov. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%

Nagyon egyszerű.

Azért van ez így, mert a legtöbb nő mostanra végtelenül önző, és emellé legalább ugyanennyire álszent is. Te semmit nem jelentettél neki. Csak egy pótlék voltál a céljaihoz és vágyaihoz. Egy eszköz. Akit abban a pillanatban ahogy jobb lehetőség adódik, már cserél is le, és dob is el. Valószínű folyamatosan a háttérben más embereket is manipulált, hogy a neki leginkább megfelelőnél végül befuthasson, és vele élje meg végül a saját önző és felszínes vágyait.

Szóvátennéd neki hogy ez nem fair? Vagy csak megkérdeznéd mi történt? Hajrá, lesz belőle szép nagy őrjöngés végül, ahol képes kihozni hogy minden a te hibád. És a pofátlan férfiakat fogja még utána is szidni sokáig. Hát így megy ez manapság.

nov. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem találkoztam még olyannal, ahol nem lenne rá ok. Persze a férfi sztorijából soha nem derül ki semmi, mert szépen elhallgatja a mocsokságát.
nov. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
7-es, mint egy sértődött bölcsis olyan vagy, nekik persze hogy feltétel nélküli szeretetre van szükségük de azt nem értem te mit vársz minden nő rajtad csüngjön? Ha majd kijárod a bölcsit és ovis korba lépsz, addigra észreveszed hogy ezt nemcsak a nők csinálják sokan, sőt lehet azt is észreveszed hogy te is ezt csinálod néha.
dec. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ismerkedős fázisban van, és talált olyat, aki jobban tetszik, vagy csináltál/mondtál valami olyat, amitől rájött, hogy mégsem illetek össze.
dec. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!