Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Harmincas-negyvenes pasik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harmincas-negyvenes pasik, mit tennétek, ha egy gimnazista lány egyfolytában félreérthetetlen jeleket adna?

Figyelt kérdés
Ha több busz is megy, mindig arra száll fel, amelyikre te, leszálláskor megvár, hogy elköszönhessen, stb.
dec. 6. 10:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
1%
Negyvenes pasi vagyok.Már volt több sulis barátnőm.Festre jók de sokuknál kimerül a beszélgetés az aktuális celebekről social media trendekről.
dec. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%

Nem ismerek gimnazista lányokat és foglalt is vagyok.Szóval semmit.

Azt meg nem igazán tudom hova tenni, hogy valami idegen rám köszön.

33/F

dec. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
10%

32 vagyok és nem sok, de volt már az elmúlt években egy vagy több alkalmas "kalandom" középiskolás vagy egyetemista lányokkal.

Ha jól néz ki és látszik rajta hogy ő közeledik akkor tuti rámennék. Buszon egy kis flört stb és majd meglátjuk eljutunk e tovább vagy csak húzza az emberek agyát

dec. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
76%
Félreérthetetlen jelek 😁😁😅😅🤣
dec. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
69%

Nekem csak az jutna eszembe, hogy biztos valami lelki sérülése van, hogy nem a korosztályával próbál kapcsolatot teremteni, hanem nála 20 évvel idősebb férfival.

Nyilván nem kezdenék vele kapcsolatot.

dec. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
62%
Köpőcsővel nyakonlőném.
dec. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%

eleve elég nehezen tudok elképzelni olyan helyzetet, ahol 30-40-es férfiként bármi is beleférjen egy középiskolás lánnyal (esetleg talán egy fesztiválon ami után többet soha nem látjátok egymást)

szóval először is önkritika, aztán megint önkritika, mert sokkal-sokkal több esélye van, hogy én értelmeztem félre valamint, mint hogy egy gimnazista lány egy random 40 felé járó faszinak romantikus/szexuális célzattal jeleket adjon a buszon.

de ha mégsem, akkor arra tippelnék, hogy bepalizás van a dologban, és valamibe be akarnak rángatni, vagy csak tesztelgeti a vonzerejét, de nem akar semmit.

dec. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Megmondanám neki, hogy a max. kapcsolat, amit el tudok vele képzelni, az az, hogy matekból, fizikából korrepetálom óránként 5000 Ft-ért.

Addig gyönyörködhet bennem és beszélgethet velem. Főként persze a tanulnivalóról.

dec. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy valaki ráköszön egy gyakran látott emberre, meg többször is egy buszra száll valakivel, az nem jel semmire.
dec. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
72%

9

Jó modort jelent.

dec. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!