Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolatban ez normális?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatban ez normális? Beszéljek vele, hogy ezt hanyagoljuk?

Figyelt kérdés

3 hete összejárok egy sráccal (24). Mint kiderült beszélt rólam a barátainak. Múltkor is pl hívta a tesója (akkor még nem ismert) és mondta, hogy velem van (név szerint). Bemutatott már a családjának is. 3. talin szeretett volna egy közös képet, olyan tükörben szelfizős hátulról bújós fajtát.

Nekem ez kicsit sok. Volt már szexkapcsolatom, de ott nem voltak ilyen dolgok és szeretem az ilyen dolgokat privátan kezelni. Én 1 éve vagyok szingli, de még nem teljesen vagyok túl az exemen. Nekem ez a "kapcsolat" teljesen megfelel, a szex az iszonyatosan jó, sajnálnám, ha véget érne, mert többet szeretne. 29N


dec. 7. 19:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Vagy többet szeretne, vagy csak eljátsssza, hogy ne fejezd be míg meg nem un. Úgyhogy nem jó partner ő számodra szexre.
dec. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
24%

29 évesen mit akarsz egy 24 évestől? Nagyon gyerek még hozzád.

Itt vagy az van,hogy többet akar,vagy annyira gyerek még,hogy fel se fogja mi az,hogy csak szex.

dec. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Már az elején megmondtam neki, hogy nem szeretem az ilyen hülye játékokat és ha elkezdené, akkor viszlát. Meg tud arról, hogy nem akarok jelenleg kapcsolatot, nem is ismerkedem.
dec. 7. 20:07
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Eddig fel sem hoztad neki?

Mondjuk, ha képet akart, akkor belementél, meg mentél vele a családhoz.

Előbb kellett volna tisztázni.

dec. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Jól van már, ne már, hogy 24 évesen nem fogja fel.


Többet akar az elejwtol fogva, vagy színészkedik pontosan azért, hogy a kérdező zúgjon bele, hogy minél tovább feküdjön le vele, mert mást nem tudna szexkapcsolatra összeszedni főleg amelyik jó.

dec. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Nem mentem bele a képbe! Ott megmondtam, hogy ez nekem párkapcsolatban fér bele.

A családdal meg úgy találkoztam, hogy mondta, hogy van egy jó hely, amit meg akar mutatni, na ez a hely a szüleié. Ha tudom előre, akkor mondtam volna neki, hogy nem.

dec. 7. 20:11
 7/24 anonim ***** válasza:
68%
Hagyd el.. hulye kis fiu hozzad !
dec. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
47%
Olyan anyuka -gyerek kapcsinak hat az egész
dec. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak torkoztok akkor sztem nem nagyon kéne itt dobálózni egymás bandájával meg családjával. Csak akkor kell találkozni amikor bugi van. Sőt az lenne a legkonkrétabb, ha csak egy szakadt motelban találkoznátok mint valami semleges zóna.
dec. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
16%

Szóval 29 éves nő összejár egy 24 éves sráccal szexre :D

Hát szexkapcsolat sem létezik, ilyesmi meg pláne nem :D


Én meg a jetit láttam tegnap, feljött hozzám és szambáztunk reggelig, táncoltunk meg ittunk. Végül sütöttünk csokis brownie-t, majd elment, vitte a felét. Jó haver.

dec. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!