Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban vonzódhat hozzám?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban vonzódhat hozzám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

23 éves lány vagyok, sajnos erősen elhízott (163cm/98kg..)

Gyermekkori trauma miatti evészavar, valamint pajzsmirigybetegség ennek a fő oka, igyekszem egészségesen élni és küzdeni a kilók ellen, de őszinte leszek, nagyon nehéz. Egy ideje pszichológus segítségét is igénybe vettem, bízom benne hogy segít majd a gyógyulás útjára lépni.

A fő kérdésem azonban nem ez lenne, viszont fontos háttérinfónak gondoltam, mivel mindezekből kifolyólag sajnos a lelkem is “beteg”, nagyon önbizalomhiányos és szorongó tipus vagyok. Emiatt lépek olyan nehezen egy fiú irányába, aki jó ideje már tetszik nekem.

Ő nyit felém, sokszor bókol, sokat szoktunk beszélni messengeren és telefonon is szokott hívni, amikor mindketten dolgozunk szinte minden idejét velem tölti (munkatársak vagyunk).

Kb egy éve megy ez, ő elég kitartó, de néha szokta mondani már, hogy miért ilyen nehéz velem, miért nem engedem közelebb egy kicsit, és hogy “így nem tud velem mit kezdeni”.

Én elkezdtem komolyabb érzéseket táplálni az irányába, de sajnos nagyon félek attól, hogy bukta lenne a vége ha beadnám neki a derekam, és pl hagynám hogy megcsókoljon, vagy lefeküdnék vele. Eddig apróbb fizikai kontaktok voltak köztünk csak, pl arcapuszi, kézen fogva séta, másik karjának-hátának megsimítása stb

Randizni voltunk már 3x, de hiába töltök vele kettesben is időt, mindig az jár a fejemben hogy félek megbízni benne, mi lesz ha megkap és elhagy, vagy csalódott lesz ha meglát ruha nélkül, vagy átölel és érzi a zsírpárnáimat stb

Borzasztóan szégyellnék pl levetkőzni előtte, vagy ha megölelne és szinte el se férek a karjai között stb

Lehet hogy bután hangzik egy így leírva, és félreértés ne essék, egyetlen duci nőt sem szeretnék megbántani! Rengeteg molett hölgyet látok aki gyönyörű, sugárzik, és tele van életörömmel.

De magamban semmi szépet nem találok, nem is tudom elhinni hogy bárki komolyan vonzódna hozzám.

Viszont bennem van az is, hogy mi van ha ő mégis, és így el fogom idővel veszíteni, hiszen megunja idővel a felesleges köröket.

Mit kezdjek ezzel az érzéssel, és ezzel a fiúval? Merjek nyitni felé, vajon valóban vonzónak találhat így is, hogy ilyen duci vagyok? Vagy hagyjam? Egy esetleges csalódás nem tenne jót sem az önbizalmi problémáimnak, sem a lelkivilágomnak.

Előre is köszönöm a válaszokat és a tanácsokat!



dec. 7. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Figyelj, a nők túlnyomó többségének, duciknak és vékonyaknak, még a legbombázóbb nőknek is volt már szerelmi csalódása. Azt kell tudatosítani, hogy ha csalódsz, az nem miattad van, nem benned van a hiba!

De jelenleg tényleg eltaszítod, amit meg fog unni. Ha esélyt sem adsz, a csalódás garantált. Ha adsz esélyt, akkor 50-50%.

dec. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is adnék esélyt neki, nem kell rögtön lefeküdni vele. Először bizonyítsa be, hogy megbízható. Közben dolgozz magadon. Garancia még tényleg nincs rá, nem az alkatod fogja eldönteni.
dec. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%

Úgy gondolom, elég sok pasinak tetszenek a duci csajok, többek közt nekem is. Szerintem nincs min aggódnod!

26F

(ugyanitt szívesen ismerkednék ducibb leányzóval :D)

dec. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nem pazarolnék egy csajra 1évet,csak hogy megdughassam 1x.


Valszeg nem vak azaz látja,hogy van benned anyag,szerintem nem volnal neki csalodás mert ha nem tetszenel neki akkor nem kezdene veled.


Ha ronda vagy menj kozmetikushoz fodràszhoz akármi biztosan kitudnak hozni belölled valami szépet.


Mit kezdj vele.

Itt a karacsony,adj neki egy forro hosszú csokot ajándéknak.

Ha hìv vagy ír 24-25-26. Akkor hívd randira,megtehete attol,hogy lány vagy.

Akár leis fekhetsz vele....ha ennyi idő után mégiscsak 1sexre kellettél volna neki,igazából neki lesz ciki. Nem adtad könnyen magad!

dec. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyon aranyosak vagytok,és megnyugtattatok egy kicsit!:)

Igazatok is van. Csak sajnos olyan sokszor jönnek ezek a negatív gondolatok.. valamilyen szinten tudja amúgy, hogy “problémás” a múltam, beszéltünk már erről vele egy keveset. De nagyon normálisan fogadta.

Azt kifelejtettem a kérdésből, hogy amikor megismerkedtünk akkor még vékonyabb, dekoratívabb voltam, kb 80-85 kg körül..szóval azt is látta hogy “menet közben” híztam még nem is olyan keveset. De semmiben nem tette szóvá és nem is utal rá semmilyen formában.

dec. 8. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!