Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti szeret?A férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti szeret?A férfi azt mondja "mert vannak szerethető tulajdonságaid" miután a nő mondja neki,hogy "furán" nézett rá miközben fél méterre ültek egymás mellett két óráig és beszélgettek.Vagy màst jelent?

Figyelt kérdés

dec. 15. 14:04
A kérdező szavazást indított:
Ez azt jelenti szeret szerintem. (nő vagyok)
Ez az jelenti szeret szerintem.(férfi vagyok)
Szerintem ez nem azt jelenti,hogy szeret.(nő vagyok)
Szerintem ez nem azt jelenti,hogy szeret.(férfi vagyok)
26 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
98%
Van lány ismerősöm akinek vannak szerethető tulajdonságai de ettől még nem szeretem. Ez így magába csak annyit jelent, hogy annyira szerethető vagy, hogy elbeszèlgessetek meg ilyesmi.
dec. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 A kérdező kommentje:
De úgy nézett rám, mint, aki kíván és/vagy szerelmes.Ahogy előtte nem.Tuti nem néztem be.Azért hoztam fel furán nézett rám.És erre felelte ezt, hogy "mert vannak szerethető tulajdonságaid".Nem véletlen tettem fel a kérdést a szitu kapcsán.
dec. 15. 14:09
 3/84 A kérdező kommentje:
Vagyis biztos volt "valami" a tekintetében,nem néztem be, ha aztán ezt felelte...
dec. 15. 14:10
 4/84 anonim ***** válasza:
93%
Nem jelenti azt, de te úgyis azt fogod belelátni, mert azt akarod belelátni, mert te fülig bele vagy zúgva. Egy tüsszentésben is jelet akarsz látni.
dec. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 A kérdező kommentje:

Azért egy fura tekintet, ahogy eddig nem nézett meg egy tüsszentés nem ugyanaz a kategória.Főleg, hogy így válaszolt, ahogy feljebb írtam.

Egyébként párszor az arcomat is simogatta magától, volt,hogy csókot dobott amikor ment el és visszanézett a folyosón felém.Amikor megfogtam a kezét nem engedte el 1-2 perc után.

dec. 15. 14:34
 6/84 A kérdező kommentje:

Amikor eljött elköszönni,hogy többet nem találkozunk azt mondta "bevonódtam érzelmileg", pedig szex nem volt köztünk soha.

És lett volna lehetőség szexre, de a felesége miatt nem-et mondott.Aki amúgy már rég megcsalta, de ez a férfi erkölcsös ilyen szempontból.

dec. 15. 14:35
 7/84 A kérdező kommentje:
Egyébként első.Más, ha valakiről tudod vannak szerethető tulajdonságai meg más az, ha valakinek azt mondod azért néztél rá "úgy" ,mert vannak szerethető tulajdonságai.Nem tudom érted-e a különbséget, mert amúgy van.😄
dec. 15. 14:36
 8/84 anonim ***** válasza:
92%
Te "szerelmes" vagy, ő nem, de úgysem fogsz leállni, amíg meg nem aláznak.
dec. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 A kérdező kommentje:

14:37

Szóval te minden random embernek többször simogatod az arcát, amikor mész el tőle csókot dobsz neki, azt mondod azért nézel rá furán, mert vannak szerethető tulajdonságai, közlöd vele , hogy bevonódtál érzelmileg és,ha megfogja a kezed te is nyugodtan fogod az övét percekig, amikor kettesben ültök egymás mellett.Elég érdekes nem mondom.Hány éves vagy?És milyen nemű?Gondolom nő. :D

dec. 15. 14:42
 10/84 anonim ***** válasza:
87%
Én nem, de ismertem ilyen embert, hidd el, nem érez többet.
dec. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!