Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti szeret?A férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti szeret?A férfi azt mondja "mert vannak szerethető tulajdonságaid" miután a nő mondja neki,hogy "furán" nézett rá miközben fél méterre ültek egymás mellett két óráig és beszélgettek.Vagy màst jelent?

Figyelt kérdés

dec. 15. 14:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/84 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudom megtalálni már sajnos pedig evekig szó szerint évekig nyomta

Ugyanez a stilus

Onteltseg

A csufika beszolasnal már nagyon arulkodo volt. Ott is elkezdett gusztustalanul ocsarolni mindenkit

Ott is ő volt a szép a tökéletes akit mindenki kivan

De közben ott még szűz is volt🤣

Es ugyanez a sztori csak házas idosebb nővel... komolyan ezeket valaki a gyiktol irkalja ki??

dec. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/84 anonim ***** válasza:
96%
Úgy bírom az ilyen nőket mi te.Beveszi a maszlagot,nagyon hiú lehetsz és öntelt.Azt hiszed jobb vagy a feleségnél meg szebb,közbe a nyomorult kis életed egy nagy nulla,mert olyan után futsz aki csak megdugna.Ha megcsalta a felesége akkor miért nem lépett le,meg te honnan tudod,hallomásból?Akkor ez most feljogosít arra,hogy neked jár?Igen neked jár,mert olyan gerinctelen pöcs mint te.Csak az egódat fényezedd,ha akarna valamit akkor veled lenne ennyi,kár agyalni.
dec. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/84 anonim ***** válasza:
97%
Feleségét megkérdezted?
dec. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/84 A kérdező kommentje:

15:45

Így is megtudta a feleség mi a szitu.Úgyhogy simán lehetett volna szex.A feleség is megcsalta.Mégsem volt.Úgyhogy ennyit erről.

Amúgy meg, akivel előtte lefeküdtem sem volt a szerelmem, szóval tévedsz.Másrészt ez a pasi már kinőtt a beteges elméletedből a "trófeák" kapcsán.Főleg, hogy soha egyik feleségét sem csalta meg, és el is hiszem, mert látszik rajta, hogy hűséges típus.Akkor is, ha már nincs szerelem.

Sértegettem, hibáztattam valamiért stb, mégsem szakította meg a kapcsolatot.Aztán meg amikor megszakítja azt mondja, hogy "bevonódtam érzelmileg".Hát fura.Aki mindent eltűrt nekem évekig képes lelépni azért,mert érez valamit irántam.😃😃

dec. 16. 10:43
 65/84 A kérdező kommentje:

15:50

Olyan, aki a biztos rosszat választja.Azt mondta nekem, hogy nem akar egyedül lenni meg nem akar második válást...

dec. 16. 10:44
 66/84 A kérdező kommentje:

15:53

Valakinek a megítélése meg a pénze, amiért megdolgozott fontosabb ám, mint egy kis szerelem.De látom hasonló szituban nem voltál senki kapcsán, különben tudnád. 😃

dec. 16. 10:45
 67/84 A kérdező kommentje:

16:17

Milyen becsekészés?Te hülye vagy.Tévedsz nagyon.Rég lehetett volna szex, ő visszautasította.Úgyhogy nem azért adott figyelmet, nem azért simogatta az arcom, nem azért mondott olyan mondatokat, hogy meghúzzon.Tudom számodra hihetetlrn, mert téged csak kihasználtak vagy csak szexre kellettél,de esetünkben nem ez áll fenn, pont ettől olyan érdekes a helyzet.😉

dec. 16. 10:47
 68/84 A kérdező kommentje:

16:13

Rég elköszönt, megmondta bevonódott érzelmileg, ilyen még nem történt vele, és elment.Nem talizunk.Szóval nagyon tévedsz.Attól még feltettem a kérdést, de ennyi.

Ha nem vált el, amikor a feleség megcsalta egyébként minek válna el?Hülye lenne.Nem hazudok a koromról te idióta.Nem mindenki egy szexéhes félcsufi kapcsolatfüggő, akinek bárki jó, csak ne legyen egyedül.Előtte is csak kívánciságból szexeltem azzal a pasival.Nem ,mert annyira érdekelne a szex.Ennél vannak fontosabb dolgok is.És nem vagyok hajlandó olyannal élni, akibe nem vagyok szerelmes.Egyedül sokkal jobb, az én nyakamon ne lógjon senki.😌😏

dec. 16. 10:50
 69/84 anonim ***** válasza:
98%
Akkor miért érdekel, hogy szerelmes-e beléd? Jót tenne az egódnak? Nem tudjuk egyiken se, hogy az-e. Talán a válasz rá.
dec. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/84 anonim ***** válasza:
100%

A stílusod alapján te vagy az idióta inkább,Kérdező,nem az a válaszoló,akit sértegetsz!

Szerintem baromi primitíven látod a körülötted lévő világot.

dec. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!