Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti szeret?A férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti szeret?A férfi azt mondja "mert vannak szerethető tulajdonságaid" miután a nő mondja neki,hogy "furán" nézett rá miközben fél méterre ültek egymás mellett két óráig és beszélgettek.Vagy màst jelent?

Figyelt kérdés

dec. 15. 14:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 A kérdező kommentje:

15:31

Most sem sírok, szóval ezt buktad kis csufika.😄😄😄😄😉😏😏

dec. 15. 15:32
 42/84 A kérdező kommentje:
Egyébként tök egyszerű.Jól láttam úgy nézett, mint az, akit a szerelmére emlékezetetek, akit rég nem látott.Azért nem azt kérdezte hogy értem a tekintetét vagy egyebek, hanem azt felelte, "mert vannak szerethető tulajdonságaid", ergo szeret.Ezért nem tagadott, amikor mondtam nem vagyok hülye és két tekintetet össze tudok hasonlítani, higy úgy nezett rám,mint az, akit a szerelmére emlékeztettem.És; amit elköszönéskor is mondott, hogy "bevonódtam érzelmileg" meg az arcsimogatások.Nem bonyolult.
dec. 15. 15:39
 43/84 A kérdező kommentje:
Fura, hogy van, aki ezt nem látja át.Amit feljebb leírtam.De lehet tényleg annyi a rossz tapasztalat a sok "jobb híján kapcsolat" végett.
dec. 15. 15:39
 44/84 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem csak tapogatózik, hogy mi lesz utána, ha megdönt. A tapasztalatlan, nekem ehhez szerelem kell a legjobb préda, mert még trófea is leszel. Csak sajnos ez a típus szeret bekavarni az asszony előtt,mert bár szerinted marha nagy szerelemmel van irántad, de válni eszébe sincs.
dec. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/84 anonim ***** válasza:
98%
Nem értelek. Nős. Mit akarsz tőle? Ha évekkel ezelőtt megcsalták és maradt, akkor szerinted ez milyen férfi?
dec. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/84 anonim ***** válasza:
98%
Ha szerelmes lenne, már veled lenne. De a feleségéhez megy haza.
dec. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/84 anonim ***** válasza:
92%

Egy nős pasira rámászol, volt egy pasid az életben,tapasztalatlan vagy fogalmad nincs hogy egy férfi mond valamit, az mit jelent, hazudsz a korodról.. és mindenki hülye.

Értjük, de úgy mondta, meg úgy nézett..meg te más vagy.

De te érted, hogy ez mese?

Még játszik pár hétig, mert vadászni is szeret, játszik a prédájával, aztán ennyi, megy a trófea a többi közé.

A pasi egy görény, mert nős, de akkor miért a válaszadók a hülyék?

dec. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/84 anonim ***** válasza:
97%
A kérdező biztosan szeretethiányos, esélyes, hogy az apukájával sem jó a kapcsolata, aztán most itt ez az idősebb férfi, ő pedig most ebbe a hétpróbás vén rókába nagyon kapaszkodik, mert megadja neki a becserkészés kedvéért azt a figyelmet, ami hiányzik a kérdező életéből. Csak a végén még mélyebbre fogja lökni.
dec. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/84 anonim ***** válasza:
dec. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/84 anonim ***** válasza:
dec. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!