Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez azt jelenti szeret?A férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti szeret?A férfi azt mondja "mert vannak szerethető tulajdonságaid" miután a nő mondja neki,hogy "furán" nézett rá miközben fél méterre ültek egymás mellett két óráig és beszélgettek.Vagy màst jelent?

Figyelt kérdés

dec. 15. 14:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/84 anonim ***** válasza:
96%
Behálóz, elcsábít, majd még a telefont is letilja másnap, mert "hiba" volt. Biztos, hogy így lesz, iskolapélda, ahogy bekerít,szépen eszed a mesét.
dec. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/84 anonim ***** válasza:
96%

"nekem sok nő tetszik"


Szóval már nem az első félrelépése lennél, kicsilány. Az is lehet, hogy oda-vissza félrekefélnek az asszonnyal (vannak ilyen nyitott házasságok), aztán mehetsz majd a nemibeteg gondozóba, ha elkapsz tőle valamit.

dec. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/84 anonim ***** válasza:
96%
A "tudom, hogy tetszem neked" pont az a sarokbaszorítós duma, amire példákat írtam. Önbizalomhiányos kiscsajok szoktak ilyet mondani, amikor ki akarják provokálni a focicsapat kapitányából, hogy hadd fektesse már meg őket is. Ha te olyan korú vagy, hogy már 2-3 gyereked lehetne, akkor szerintem ez eléggé red flag kéne legyen magadnak, hogy mondjuk felkeress egy pszichológust, mert érzelmileg egy tizenéves gyerek szintjén vagy. Függetlenül attól, hogy a fickó ki fog-e használni vagy sem (bár szerintem a jelenlévő kommentelőkkel mind egyetértésben vagyunk azt illetően, hogy bizony ki fog használni, ha csak nem talál nálad jobb prédát), segítségre szorulsz, különben egész életedben ezt fogod csinálni. Mint egy rosszul szocializált 16 éves...
dec. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/84 A kérdező kommentje:
Ja és 15:08 nem kellett várni az alkalomra, nagyon sokszor találkoztunk kettesben nálam.Órákra.Szóval nem jó a tipped, hogy csak a szex miatt kamuzott.😄
dec. 15. 15:20
 35/84 anonim ***** válasza:
97%
A korod alapján már lehetne 2-3 gyereked, de nem volt még párkapcsolatod, csak keféltél valakivel. És te nem hiszel nekünk, akiknek már volt párkapcsolati tapasztalatunk. Oké. Végülis neked lesz szar, nekünk mindegy. Gyere majd vissza, hogy azt mondhassuk neked, hogy mi szóltunk. :-D
dec. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/84 A kérdező kommentje:

15:18

Lehetett volna szex, amikor órákig kettesben voltunk nálam hetente sok alkalommal.Nem volt.Amikor eljött eljöszönni pont, hogy akkor mondta, hogy bevonódott érzelmileg és ilyen nem történt még vele.Mármint ismerőse kapcsán... Szóval ennyit arról, hogy szexet akar, majd lelép.Valaki a komoly érzésektől fél.Mondjuk nem csoda.Csak, hogy ismerhetne, én nem csalnám meg, mint a felesége, és nekem nem pénz vagy egyéb érdek miatt kellene, hanem, mert fontos számomra.De ugye ezt a rossz tapasztalatok után nehéz elhinni.Ti is azért írogattátok csak szexet akart.Nem,mert lett volna lehetőség,nemet mondott.Pefig hallottqm a hangjában, láttam a szemében, meg amiket mondott, ahogy az arcom simogatta.Hidegen nem hagytam az biztos, nem azért nem dugott meg.😃😃

dec. 15. 15:24
 37/84 A kérdező kommentje:

15:21

Azért van a sok rossz tapasztalatotok, mert ti beleugrottatok olyan kapcsolatokba, amikbe én nem.Szerelemtől mentes, "mindegy csak legyen valaki" kapcsolatokba.Én nem vagyok kapcsolatfüggő.Ő inkább.Mondta is, hogy ő nem akar egyedül lenni.A feleség, aki már megcsalta valamiért a biztosat nyújtja számára.Hogy tuti nem marad egyedül.Mert a feleségnek anyagilag kedvező, ha vele marad.Így meg csalhatta nyugodtan, aztán kész.Az ő bajuk.🤷‍♀️🤷‍♀️

dec. 15. 15:27
 38/84 A kérdező kommentje:

15:19

Mondhatta volna, hogy olyan vagyok, mint a többi sok száz.De nem ezt mondta.Nem véletlen mosolygott.Nem akarta elismerni tetszem, de nyilván hazudni sem akart, hogy nem, amikor igen.A "tudom, hogy szeretsz"-nél is azért próbálta kivágni magát mielőtt nagy hallgatásba burkolózott volna.Olyan kis cuki.😄

dec. 15. 15:29
 39/84 anonim ***** válasza:
97%
Max. fél év múlva ugyanitt fogsz sírni, fogadni is mernék rá. ;-)
dec. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/84 A kérdező kommentje:
Meg aközött van különbség, ha valaki kérdezgeti tetszik-e vagy azt mondja "úgysem tetszem neked", mint, hogy, ha kijelenti, hogy tudja, hogy tetszik a másiknak.Egyébként akkor lettem figyelmes rá, amikor más pasi felhozta, hogy látja tetszem neki, és ,hogy féltékeny.Akkor figyeltem meg jobban a helyzetet és tényleg, a pasinak nagyon is tetszettem.De itt nem ez volt a kérdés.
dec. 15. 15:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!