Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan érzem személytelennek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan érzem személytelennek, hogy a férjem karácsonyra, szülinapomra mindig szexi fehérneműkkel ajándékoz meg?

Figyelt kérdés
Eleinte csak azt kaptam, semmi mást, aztán pár év után szóltam érte, hogy a hétköznap, vagy sportoláshoz hordhatatlan prostis fehérneműk nem az én, hanem az ő saját megajándékozásáról szólnak, és elszomorít,hogy én magam nem kapok semmit. Azóta dob mellé még egy parfümöt, meg edzős ruhát, ezek tetszenek. Egy fokkal jobb, de minden karácsony előtt gyomorgörcsöt kapok, hogy már megint a fehérneműk a szent fa árnyékában ... ( Pedig kérek konkrétat, évek óta wokot és sütős tepsit, ( nyilván meg tudom venni magamnak is, csak ötletet adok neki, vagy helyettük színházjegyet) meg sem hallja. Kértem thai/keleti szakácskönyvet idén, rámutattam, de láttam az eldugott ajándékait, és nem vette meg. Gondolom, nem szeret engem. Igaz? Bolond vagyok, hogy ezen szomorkodom, vagy validak az érzéseim?

dec. 18. 09:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
3%
szóval te vagy a házvezetőnő aki a munkájához akar felszereléseket inkább, mint a sütő :D
dec. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem se tetszene, hogy figyelmen kívül hagyja amit mondok neki.
dec. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Miért lennék ház vezetőnő? Nem hallottál még olyanról, akinek a gasztronómia a hobbija? Imádok főzni és edzeni, és a színházat és az irodalmat. Egyformàn. Bűn, hogy szenvedélyem a főzés?
dec. 18. 09:25
 4/18 A kérdező kommentje:
Hàzvezetőnő egy szó, bocsi.
dec. 18. 09:25
 5/18 anonim ***** válasza:
5%
ÉS? problémáim vannak az írással szóval ez van. Nem veszem észre őket . Lehet valami bajom van szóval nem kéne beszólni miatta
dec. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
Igen az vagy mert ilyen konyhába való dolgokra vágysz csak egy szolgalelkű vágyik ilyenekre
dec. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
5. Saját magamat javítottam, mert fölötte külön szóban írtam a házvezetőnőt, alatta javítottam magam. Kinek szolgalelkű, kinek érzéki,szenvedélyes. A szex és az ízek komponálàsa, mindkettő érzékiséget jelent, de nem baj, ha te nem éled ezt, én szuperül érzem magam ezekben.
dec. 18. 09:32
 8/18 anonim ***** válasza:
59%

Jogosan esik rosszul.

A helyedben valószínűleg látványosan örülnék azoknak, amik tényleg boldoggá tesznek, a fehérneműt meg vagy fapofával félre raknám, vagy egyenesen a kukába dobnám, vagy pedig azt mondanám neki, hogy megtarthatja, neked nem kell, bohóckodjon benne ő, ha neki ennyire ez a mániája.

A másik lehetőség, hogy megint leülsz beszélni vele, és újra elmagyarázod, hogy milyen rosszul esik, hogy vannak dolgok, amiket te direkt nem veszel meg magadnak, mutatod neki őket, hogyha szeretné meglepni és örömet okozni olyannal, amit szeretnél, akkor legyen rá lehetősége, erre megint egy tangát ad. Sajnos valószínűleg nem fogja érteni, de hátha...

(Amit még tenni lehet, az az, hogy ugyanezt csinálod vele, minden alkalomra kap egy csavarhúzó készletet, vagy horgász kellékeket, mondván a pecás pasik milyen szexik, aztán hátha leesik neki, hogy szar érzés. De valószínűleg nem fog, meg nem is jó ötlet ilyen kicsinyes bosszúba kezdeni, nem old meg semmit, csak fokozza a feszültséget.)

dec. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
31%
Meghallotta, amit mondtál, hiszen azért szóltál, mert te magad nem kapsz semmit, azóta meg kapsz valamit. Férfi. Abból ért, amit mondasz neki. Ha nem kell kell szexi fehérnemű, mondd, hogy ne vegyen az ajándékod mellé SE. Vagy vegyél magadnak és add azt neki karira, hogy ne kelljen magának megvennie 😉
dec. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is gáz, ha csak azt adja, amit magának akar, na meg hogy mindig ugyanazt. Egyébként jó dolog önmagában a szexi fehérnemű persze, sokan marhára örülnének neki, de ez tényleg olyan, mintha nem szeretnéd a csokitortát, de ő igen, és ezért azt csinálná minden évben a szülinapodra. Kíváncsi lennék, ha ma este megpendíted, hogy reméled, idén végre meglep valami igazán személyre szólóval, akkor milyen képet vágna :P

Teszem hozzá, nem mindenkinek fontos, hogy bármilyen ajándék legyen a fa alatt, de ha neked igen és nálatok egyáltalán van ajándékozás, akkor figyeljen már oda.

dec. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!